Reklaminis skydelis

Kalbėti apie teisėjų darbą nenorėjęs Š. Jasikevičius: tokio žaidimo neužtenka, kad laimėtume (VIDEO)Trečiąjį krepšinio protų – Šarūno Jasikevičiaus ir Željko Obradovičiaus – mūšį laimėjo serbas. Klampiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Kauno „Žalgirį“ iki vos 23 taškų antroje rungtynių pusėje apribojusi Stambulo „Fenerbahče“ triumfavo 66:57 ir susigrąžino namų aikštės pranašumą – serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-1.Buvusiam savo mokytojui nusileidęs Šaras po rungtynių pripažino, kad jo vienu metu 9 taškų skirtumu pirmavę jo auklėtiniai paleido gerą šansą iškovoti pergalę bei aiškino pralaimėjimo priežastis.

„Gaila, kad paleidome gerą šansą. Abi komandos sužaidė gana prastas rungtynes. Labai skaudūs buvo tie 16 puolime „Fenerbahče“ atkovotų kamuolių, kas parodė, jog ankstesnes rungtynes pralaimėjusi komanda bando reaguoti. Aišku, ir jiems nelabai lengva penkias dienas žiūrėti tuos pačius įrašus.

Bandėme aiškinti tą žaidėjams, bet kažko nepavyko. Buvo labai daug neparuoštų atakų, mūsų įžaidėjai buvo išmušti iš vėžių. Nesugebėjome atakuoti situacijų, kurias buvome suplanavę.

Momentais, aišku, kažkur gal pritrūko pataikymo. Buvome susikūrę laisvų metimų, bet reikia juos pataikyti, nes prieš „Fenerbahče“ jų daug nesusikursi“, – tikino strategas.Kalbant apie įžaidėjus, kas tokio „Fenerbahče“ gynybos veiksmuose juos išmušė iš vėžių?

– Kai kuriose situacijose jie „išsimušė“ patys. Gal kokias keturias minutės pertraukėles sudeginome blogais veiksmais. Išėjus po pertraukėlių atrodė, kad nesuprantame, ką treneris pabraižė.

Man nepatiko net ir mūsų pirmoji pusė, per kurią labai aiškiai pirmavome. Buvo labai daug tų pačių klaidų, visą laiką viską bandėme išspręsti labai greitai, su pirma opcija, be jokios kantrybės. Kiekvienas įžaidėjas, išėjęs nuo suolo, negalėjo to pakoreguoti.

Jeigu nori laimėti prieš „Fenerbahče“, turi žaisti žymiai geriau, o mes to šįvakar nepadarėme. Mes, kaip treneriai, neįrodėme, kad turi būti bekompromisė kova, disciplina. 15 klaidų, 3 perimti kamuoliai, prieš jų 12 perimtų – tai rodo, kad vadinamasis atakų žaidimas yra labai svarbus ir jeigu mes šioje serijoje neturėsime daugiau atakų, mums laimėti bus labai sunku.

Kalbant apie varžovų atkovotus kamuolius – ar jie kažką darė kitaip, ar galbūt kamuoliai tiesiog jiems atšokdavo?

– Sunku atsakyti. Tai yra vienas tų dalykų, kurį turi analizuoti žiūrėdamas vaizdo įrašą. Sunku pasakyti, ar žmogus atsiveria, ar ne, ar jam kamuolys gerai atšoko, ar ne. Šitie dalykai labiausiai išryškėja įrašuose.

Antanas Kavaliauskas aikštėje praleido 9 minutes, tačiau per jas komanda atsiliko 13 taškų skirtumu. Ar žaidimas su juo nesiklijavo?

– Manau, kad nelabai klijavosi. Brandonas, deja, prisirinko pražangų, Deonas nebuvo toks geras, kaip Stambule. Norėjosi visų pagalbos. Tai yra serija, kurioje labai svarbu nustebinti, nors tai ir yra labai sunku. Labai svarbu, kad kažkas įneštų ir duotų kažko. Nesuradome tokio žmogaus. Nate‘as, jaučiasi, kad yra geroje formoje, gana gerai „ardo“, bet visumoje, daug kur mes patys save „išsiėmėme“ iš rungtynių.

Kiek tokioje ilgoje serijoje reikia tokių žaidėjų, kaip N. Woltersas, galinčių ardyti varžovų gynybą?

– Tai svarbu, ypač prieš jų gynybos sistemas – arba labai agresyvias, arba kai keičiamasi ginamaisiais. Reikia, kad Thomasas, kad Marius, kad Nate‘as veržtųsi. Taip mes juos palaužėme Stambule. Vienas iš faktorių buvo mūsų puolimas vienas prieš vieną, mes labai daug susikūrėme gerų metimų, pasiėmėme atšokusių kamuolių arba išprovokavome pražangas.

Šiandien to buvo mažiau. Tokio žaidimo per maža, kad laimėtume prieš „Fenerbahče“.

Buvo daug diskusijų su teisėjais. Ar turite, ką pasakyti apie juos?

– Neturiu. Kiekvieną sykį galiu tau pasakyti tą patį – jei duosi pinigų, aš galiu tau apie juos šnekėti.


Marius Milašius | Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis