Reklaminis skydelis

Kainas padidinęs „Žalgiris“ dar nepardavė visų bilietų į ketvirtąsias serijos rungtynesJau šiandien, balandžio 25 d., Kauno „Žalgirio" komanda sužais paskutines Eurolygos atkrintamąsias rungtynes namų arenoje. Iki trijų pergalių vykstančioje ketvirtfinalio serijoje su Stambulo „Fenerbahče" ekipa šiuo metu žalgiriečiai atsilieka rezultatu 1:2.Turėję tvirtą užnugarį antradienį vykusiose rungtynėse „Žalgirio" krepšininkai ir ketvirtadienį tikisi audringo sirgalių palaikymo. Krepšinio aistruoliai yra kviečiami į „Žalgirio" areną atvykti anksčiau ir pamatyti specialiai atkrintamosioms rungtynėms paruoštą komandų pristatymą ir išlydėti žalgiriečius į lemiamą kovą.

Be to, per didžiąją pertrauką žiūrovų lauks „Lietuvos talentų" konkurse savo pasirodymu nustebinęs „Viduramžiai.lt" futuristinis iliuzijų šou, kurio atlikėjai piešinius ore pademonstruos išskirtinai tik „Žalgirio" arenos lankytojams.

Į „Žalgirio" areną, kurios durys atsidarys 18.30 val., anksčiau atvykę gerbėjai laiką iki rungtynių galės praleisti turiningai. Kaip ir prieš kiekvienas rungtynes, sirgaliai turės galimybę pasipuošti veidą žaliai baltai ir pasidabinti išskirtinėmis „Žalgirio" laikinosiomis tatuiruotėmis.Technologijų mėgėjų lauks virtualios realybės pramoga, kuri prieš kiekvienas rungtynes sudomina ne tik mažuosius arenos lankytojus. Išbandyti taiklumą metant į krepšį bus galima žaidimų automatuose, o tam, jog viskas kuo ilgiau liktų atmintyje, padės nemokamai atsispausdinta nuotrauka.

Bilietų į paskutines Eurolygos namų rungtynes liko vos daugiau nei šimtas, todėl visus žaliai baltus aistruolius „Žalgiris" kviečia atvykti palaikyti savo komandos į „Žalgirio" areną.

Alfa.lt primena, kad Kauno klubas, sėkmingai ir itin greitai išpardavus trečiojo ketvirtfinalio mačo bilietus, nutarė kiek padidinti bilietų kainas į ketvirtąjį susitikimą. Į antradienį vykusias rungtynes sirgaliai galėjo patekti sumokėję nuo 19 eurų, o už šio vakaro susitikimą turi pakloti bent 35 eurus.Zalgiris.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis