Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius po pergalės: „Nelabai tikimės lengvų pergalių atkrintamosiose“ (VIDEO)Keremo Kanterio sustabdyti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ du kėlinius kaip reikiant vargo su Alytaus „Dzūkija“, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę.Brandono Davieso ir Leo Westermanno vedami žalgiriečiai po ilgosios pertraukos atitrūko nuo dzūkų, iškovojo pergalę 89:70 (22:15, 20:26, 27:17, 20:12) ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

„Dzūkiją“ gelbėti bandęs K. Kenteris surinko 30 taškų ir 31 naudingumo balą bei sužaidė rezultatyviausias atkrintamųjų rungtynes nuo 2015-ųjų, kai 32 taškus pelnė Laimonas Kisielius. K. Kanteris šį sezoną per tris rungtynes su „Žalgiriu“ vidutiniškai renka net po 27,3 taško ir 31 naudingumo balą.

„Jis yra labai geras žaidėjas puolime, – dar vieną puikų K. Kanterio pasirodymą komentavo Andrejus Urlepas. – Deja, nėra labai pastovus, todėl taip nežaidė kiekvienose rungtynėse. Maždaug pusę mūsų rungtynių jis sugebėjo parodyti, koks geras yra puolime.

Deja, tačiau šiandien mes jam nesuteikėme pakankamai pagalbos. Jis sužaidė nuostabią pirmąją rungtynių pusę, tačiau jie pradėjo žaisti prieš jį agresyviau, jis pavargo ir po pertraukos prametė tuos metimus, kuriuos patikė pirmoje pusėje.“„Malonu atkrintamąsias pradėti pergale. Lengva ji nebuvo. Aišku, nelabai ir tikimės atkrintamosiose lengvų pergalių. Pridėję koncentracijos ir pakeitę gynybinę sistemą išsprendėme reikalus“, – apibendrino Šaras.

Kalbėdamas apie antrąją rungtynių pusę Š. Jasikevičius išskyrė darbą savoje aikštės pusėje.

„Antra pusė buvo žymiai geresnė. Pavyko kontroliuoti rungtynes gynyboje, ką pasako ir tik 29 praleisti taškai“, – tikino „Žalgirio“ vairininkas.

Tiesa, jei didžiąją dalį dzūkų žaidėjų kauniečiams sukontroliuoti pavyko, tai Keremas Kanteris tapo visiškai neišsprendžiama „Žalgirio“ problema.

„Šiandien labai jau gerai jis pataikė, – K. Kanterio pasirodymo nesureikšmino Šaras. – Tokių ir laisvų, ir sunkių metimų. Žinome, kur rizikuojame, tai keturių iš penkių pataikytų tritaškių yra taktikos dalis. Dar kokie 15 ar 17 taškų – mūsų nesusipratimas, kai veržiasi į kairę pusę, kur galime rizikuoti, o kur ne.“LKL.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis