„Žalgirio“ jaunimas panaikino milžinišką deficitą, bet krito prieš „Bayern“

Per vėlai nubudę Kauno "Žalgirio" dubleriai nesėkme pradėjo Vitorijoje vykstantį Eurolygos jaunimo turnyrą.

Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę Manto Šerniaus auklėtiniai A grupės rungtynėse 83:85 (23:24, 21:31, 13:18, 26:12) pralaimėjo Miuncheno "Bayern" bendraamžiams.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai atsilikinėjo net 19 taškų (57:76), tačiau tuomet "įjungė" geležinę gynybą ir spurtavo 18:2 - 75:78. Prasidėjus paskutinei minutei po Kerro Kriisos tritaškio ir baudų liko 2 taškų deficitas - 80:82. Likus 7 sekundėms iš toli pataikė Mantas Rubstavičius, o vėliau žalgiriečioai nesugebėjo prasižengti.

Penktadienį "Žalgiris" susitiks su Tel Avivo "Maccabi" krepšininkais, kurie šiandien 69:80 nusiuleido Belgrado "Mega Bemax" komandai.

"Žalgiris": Mantas Rubstavičius 20 (3/7 trit., 9/11 baudų, 11 išpr. praž.), Kerras Kriisa 19 (4/5 dvit., 3/9 trit., 5 rez. perd.), Paulius Murauskas 14 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Dovydas Rimkus 10 (3/3 dvit.), Edgaras Preibys 6, Laurynas Vaištaras 5, Nojus Pankratjevas ir Gytis Mačionis po 4, Matas Repšys 1, Louisas Stormarkas ir Gabrielius Celka taškų nepelnė.

"Bayern": Saša Grantas (7 atk. kam.) ir Jasonas George'as po 19, Filipas Skobaljas 9 (6 atk. kam.), Matteo Brazzi (3 per. kam.), Noah Jallow (6 atk. kam.) ir Danielis Zdravevskis po 8.