Reklaminis skydelis

G. Leonavičius paskelbė apie karjeros pabaigą ir imasi darbo FIBA organizacijojeŠį sezoną Prienų „Skycop“ komandoje rungtyniavęs Gintaras Leonavičius nusprendė dėti tašką savo karjeroje. 35 metų gynėjas paskelbė kabinantis sportbačius ant vinies.„Prieš daug metų vienas vaikas įsimylėjo krepšinį matydamas žaidžiantį tėvą. Nuo tada tai buvo nuostabi kelionė. Profesionalo karjera tęsėsi 17 metų.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie mano karjeros. Dabar laikas tarti sudie ir judėti į priekį. Metas šią aistrą parodyti už aikštelės ribų“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė G. Leonavičius.

Taip pat atskleista, kad G. Leonavičius gavo darbą FIBA organizacijoje.Šį sezoną G. Leonavičius LKL pirmenybėse vidutiniškai rinkdavo po 5,6 taško ir atkovodavo po 2,1 kamuolio.

Krepšininkas savo profesionalo karjerą pradėjo 2002 metais ir vilkėjo Panevėžio "Lietkabelio", Vilniaus "Akademija-MRU", Kėdainių "Nevėžio", Vilniaus "Sakalų", "Mazzeo San Severo", Hueskos "CB Lobe", Lugos "CB Breogan", "Šiaulių" ir Prienų "Skycop" ekipų marškinėlius.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis