Paieška


Apsilankyk!Reklama

Š. Jasikevičius ir toliau diriguos „Žalgirio“ krepšininkams (N. Hayesas ir J. Landale'as lieka Kaune)Dramos ir intrigos baigtos – Šarūnas Jasikevičius lieka Kauno „Žalgirio“ ekipos vyriausiojo trenerio pareigose.BasketNews.lt praneša, kad liepos 15-oji buvo paskutinė diena, per kurią Š.Jasikevičius galėjo persikelti į kitą klubą, tačiau tokia galimybe nepasinaudojo.

Tai patvirtino ir BasketZone.lt šaltiniai, kurie patikino, jog apie tai oficialiai „Žalgirio“ klubas praneš artimiausiu metu.

Vasarą Š. Jasikevičiumi domėjosi Memfio „Grizzlies“ ir kelios Eurolygos komandos.

Primename, kad Š. Jasikevičius ne kartą teigė, kad dėl gerų sąlygų Kaune nenori žvalgytis į kitus Europos klubus.

„Visą laiką pabrėžiu, kad mane iš čia ištraukti bus labai sunku. Reikės išspirti mane pro duris abiem kojomis. Trenerio gyvenimas yra tikrai nelengvas ir aš tą per labai trumpą laiką jau supratau. Man, kaip jaunam treneriui, yra labai svarbus žmonių palaikymas“, - pasakojo Š. Jasikevičius.Kitas sezonas vyriausiojo Kauno ekipos trenerio pareigose Šarui jau bus ketvirtasis. Per šį laikotarpį strategas jau spėjo Kauno klubą du kartus atvesti į Eurolygos atkrintamąsias, o 2017-2018 metų sezone „Žalgiris“ Eurolygoje iškovojo trečiąją vietą.

BasketZone.lt žiniomis, įsigaliojo ir dar dviejų naujokų Nigelo Hayeso ir Jocko Landale'o sutartys.

NBA vasaros lygoje J. Landale'as vilkėjo Milvokio „Bucks“ komandos marškinėlius ir vidutiniškai pelnydavo po 18,3 taško, atlikdavo po 1,3 rezultatyvų perdavimą ir atkovodavo po 7 kamuolius.

Tuo tarpu Los Andželo „Clippers“ ekipoje žaidęs N. Hayesas vidutiniškai įmesdavo po po 4,8 taško ir atkovodavo po 4,8 kamuolio.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama