Lietuvos jaunučiai išplėšė pratęsimą, tačiau jame krito prieš Turkiją

Triuškinama pergale prieš Estijos bendraamžius Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionatą pradėję Lietuvos krepšininkai antrąją turnyro dieną gavo šaltą dušą.

Rolando Rakučio auklėtiniai Udinėje po pratęsimo 80:83 (23:19, 9:18, 18:18, 23:18, 7:10) nusileido Turkijai ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą turnyre.

Didžiąją susitikimo dalį atsilikę lietuviai varžovus buvo paleidę ir dviženkliu skirtumu, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo prisivyti varžovus bei po Pauliaus Murausko tritaškio likus žaisti 17,3 sek. išplėšti pratęsimą.

Jame turkai iškart susikrovė 6 taškų pranašumą, tačiau Lietuvos rinktinė ir vėl turėjo bent kelis puikius šansus išlyginti arba net persverti rezultatą. Visgi visi trys lietuvių bandymai paskutinėmis sekundėmis buvo netikslūs ir turkai triumfavo.

Paskutinėse grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė žais su bendraamžiais iš Slovėnijos.

Turkija: Koralpas Turkas 17 (9 atk. kam.), Yigitas Mestoglu 16, Batinas Tuna 15.

Lietuva: Tautvydas Baltrušaitis 14, Radvilas Kneizys 13, Paulius Murauskas 12.