Paieška


Apsilankyk!Reklama

Į Tauragės krepšinio klubą sugrįžo L. ValantinasArtėjančiam sezonui komandą komplektuojančioje Tauragės krepšinio klubo ekipoje – sugrįžimas. Karjerą komandoje tęs 30 m. 191 cm ūgio gynėjas Liudas Valantinas.Praeitą sezoną krepšininkas, atstovaudamas Tauragės krepšinio klubui, per 14 aikštėje praleistų minučių pelnydavo po 2,9 taško (42,9 proc. dvitaškių, 16,3 proc. tritaškių, 64,3 proc. baudų), atkovojo po 1,4 kamuolio bei rinkdavo po 1,5 naudingumo balų.

Sezono viduryje jis persikėlė į gimtojo Šilalės miesto „Lūšies" komandą ir su ja tapo RKL čempionu.

„Taip jau sudėliojo likimas, kad šį sezoną grįžtu atgal į taip audringai sirgalių palaikomą Tauragės krepšinio klubo ekipą. Šį sezoną turiu vieną tikslą – kovoti kiekvienose rungtynėse iki paskutinių minučių bei, aišku, pasiekti kuo daugiau pergalių. Pažadu, kad noro aikštelėje man tikrai netruks, o šiuo pavyzdžiu užkrėsiu ir komandos draugus", – teigė Valantinas.

„Labai smagu, kad Liudas grįžta atgal į komandą, – sakė Tauragės krepšinio klubo treneris Edvardas Žemgulis. – Jis buvo komandos dalis, ilgametis žaidėjas. Tikriausiai ne vienas aš pastebėjau o norą ir įdėtą indėlį tiek treniruočių metu, tiek rungtynėse."
NKLyga.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama