Reklaminis skydelis

Rusų apžvalgininkas apie galimą K. Maksvyčio tapimą rinktinės treneriu: „Tai yra nesąmonė“Lietuvos krepšinio rinktinė savo pasirodymą pasaulio čempionate baigė jau antrajame etape - kur kas anksčiau, nei galima buvo tikėtis.Po įspūdingo starto ir Senegalo triuškinimo mūsiškiai galiausiai itin svarbiose akistatose krito nuo Australijos bei Prancūzijos, ir nepateko į turnyro ketvirtfinalį, kai tenkinosi tik 9 vieta.

Tai blogiausias mūsų nacionalinės ekipos pasirodymas pasaulio čempionatuose, o po kovų apie pasitraukimą iš trenerio posto pareiškė strategas Dainius Adomaitis.

Spėjama, kad jo vietą užims „Parma“ treniruojantis Kazys Maksvytis.

Rusijos sporto portalo „Sport-express“ žurnalistas Dimitrijus Kuznecovas pasidalino savo nuomone apie pasaulio čempionatą bei pasisakė, ką mano apie Lietuvos rinktinę ir būsimą trenerį.

„Tenka pripažinti, kad šis pasaulio čempionatas - eilinis nesusipratimas. Blogos suteikiamos sąlygos, viešbučiai, teisėjai ir ilgos kelionės. Tai tik dalis, ką pamatėme Kinijoje. Organizatoriai nebuvo pasiruošę.

Noriu pasveikinti Pasaulio čempionus - Ispanijos rinktinė, kuri buvo stipriausia ir taktiškai brandžiausi.

Tuo tarpu Lietuvos rinktinė. Ji turi problemą, nes neturi aiškaus lyderio. Pastaruoju metu to Lietuvai trūksta. Jiems trūksta tokios žvaigždės kaip Šarūnas Jasikevičius.

Labiausiai Lietuvos gretose nudžiugino Luko Lekavičiaus žaidimas. Jis ateityje turėtų tapti lyderiu“, - atskleidė D. Kuznecovas.Krepšinio apžvalgininkas išskyrė itin prastą teisėjavimą.

„Ši problema FIBA turnyruose buvo visada. Dabar ši problema ypač ryški, nes į čempionatą dėl tarpusavio rietenų su Eurolyga nekviečiami šiame turnyre dirbantys geriausi teisėjai. Todėl dabartinius skandalus buvo galima nuspėti.

Visos Europos rinktinės privalo susivienyti ir kažką daryti. Europa turi pirmaujančias rinktines, bet yra praradęs jėgą FIBA priimant sprendimus, nes turi pernelyg mažai balsų. Kas gali pasakyti, ar normalu tie rinktinių „langai“, kai komandos žaidžia be lyderių? Mano akimis, tai didžiausia nesąmonė, nes žiūrovai nori matyti stipriausias komandas, ryškiausias žvaigždes“, - pasakojo rusas.

Jis taip pat pasisakė apie Lietuvos rinktinės pokyčius trenerio poste.

„Matyt Dainius Adomaitis neatlaikė psichologinės įtampos. Suprantama, kad visi tikėjosi daugiau, todėl sprendimas iš dalies pateisinamas. Kalbant apie jo įpėdinį. Reikėtų išskirti Joną Kazlauską. Tai vienintelis optimaliausias Lietuvos rinktinės pasirinkimas. Kiti kandidatai yra per silpni, nes Šarūnas Jasikevičius ir Rimas Kurtinaitis dirba Eurolygoje.

Visi šneka apie Kazį Maksvytį, tačiau tai yra nesąmonė. Tai būtų blogas sprendimas. Treneris neturi atitinkamos patirties aukšto lygio rungtynėse. Stipriai abejočiau, ar su šiuo treneriu, Lietuva sugrįš į pergalių kelią“, - rašo „Sport-express“.BasketZone.lt


 

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama