Paieška


Apsilankyk!Reklama

N. Čanakas: „Tokios gėdos nejaučiau dar niekada karjeroje“ (VIDEO)Darnų žaidimą pademonstravusi Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komanda pažabojo Panevėžio „Lietkabelį“ (2/2) ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) džiaugėsi pirmąja pergale šį sezoną.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 91:68 (18:14, 29:11, 19:19, 25:24) nepaliko vilčių svečiams iš Panevėžio.

„Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas buvo atviras – tokios gėdos nėra jautęs dar niekada karjeroje.

„Varžovai davė mums krepšinio pamokų kiekvienoje detalėje. Šiandien jaučiu didžiausią gėdą per savo trenerio ir krepšininko karjerą. Tai, kaip atrodėme aikštelėje... Neturiu komentarų. Sveikinu varžovus, kurie rodė gerą, fizinį krepšinį, gerai gynėsi ir dalijosi kamuoliu“, – kalbėjo treneris.

M. Kiltinavičius pasidžiaugė savo auklėtinių kovingumu ir charakteriu, kurio neigiamai nepaveikė net ankstesni pralaimėjimai.  

„Labai sveikinu savo žaidėjus, jie sunkiai dirbo treniruotėse ir džiaugiuosi, kad dabar gali jausti šio darbo vaisius. Taip pat džiaugiuosi nuoširdžiu žiūrovų palaikymu ir su pergale sveikinu visus kėdainiškius. Taisytinų dalykų dar yra daug, jaučiasi jaunatviškumas, bet sezonas tik prasideda“, – kalbėjo treneris.
KKLietkabelis.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama