LKL grandų mūšis: „Rytas“ – „Žalgiris“ (Vaizdo transliacija)Sekmadienį šeštajame „Betsafe–LKL“ ture krepšinio gerbėjų laukia praėjusių metų finalininkų Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata.Rungtynių ginčo kamuolys bus išmestas 17.20 val.

Abi komandos Lietuvos čempionate kol kas žygiuoja be didesnių duobelių bei yra laimėjusios visas penkias žaistas rungtynes.

„Rytas“ savo varžovus įveikė vidutiniškai 18 taškų persvara, tuo tarpu čempionų titulą ginantys žalgiriečiai žengia dar užtikrinčiau – visos penkerios rungtynės buvo laimėtos vidutiniškai 25 taškais.

Nors pastaraisiais metais žalgiriečiai lygoje Vilniaus komandai nepralaimi, tačiau vienas kauniečių lyderių Edgaras Ulanovas sako, jog tai rungtynių vertės nemažina – tai vis tiek yra principinė dvikova abiem pusėms.

„Nesiverstų liežuvis sakyti, kad rungtynės nieko nelemia ar kažkas panašaus, taip tikrai nėra, – LKL.lt teigė E.Ulanovas. – Šie susitikimai turi didelę istoriją, ypač mums, lietuviams, jie reiškia tikrai daug. Naujokai gal dar to nesupranta, bet tiek ir mūsų klubo fanai, tiek ir žaidėjai, kurie žaidžia jau kelis sezonus, supranta, kad tai yra didžiausias renginys ir labai svarbios rungtynės“.

Jei Lietuvos pirmenybėse abi komandos šiuo metu žengia koja kojon, tai Europos turnyrų atžvilgiu komandos į sekmadienio rungtynes atvyks skirtingų nuotaikų – Kauno krepšininkai namuose įveikė Madrido „Real“ klubą, tuo tarpu vilniečiai savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Kaip minėjo E.Ulanovas, pergalė prieš tokį varžovą suteikia komandai papildomą impulsą, tačiau pridėjo, jog atsipalaiduoti nederėtų.

„Pakilimas komandoje yra, nuotaikos geros, bet visi žino, kad greitai viskas gali pasibaigti. Užtenka vienų prastesnių rungtynių ir viskas dingsta. Nėra kada džiūgauti. Žinoma, žingsnis padarytas, dabar nereikia žengti to žingsnio atgal“, – pasakojo kaunietis.

Skirtingai nei prieš savaitę, kai „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje ir „Betsafe–LKL“ prieš Klaipėdos „Neptūną“ skyrė vos viena diena, šį kartą žalgiriečiai poilsiui turėjo dvi dienas, tuo tarpu „Ryto“ krepšininkai pastarąjį kartą žaidė antradienį.

Papildomą dieną tarp rungtynių kaip pliusą įvardino ir E.Ulanovas.

„Yra skirtumas, kadangi „Neptūnas“ tą savaitę visai nežaidė ir galėjo ruoštis tik rungtynėms su mumis, tai tokie dalykai yra labai svarbūs. Mums dvi dienos yra labai gerai, ypač dėl to, kad šią savaitę žaidėme namuose, o ne išvykoje.

„Rytas“ taip pat jau žaidė vieną susitikimą, turėjo šiek tiek daugiau poilsio, tačiau ieškoti pasiteisinimų čia nereikėtų, viskas pasimatys rungtynėse“, – mintimis su LKL.lt dalinosi naudingiausias praėjusio sezono finalo serijos krepšininkas E.Ulanovas.

Zalgiris.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama