Š. Jasikevičius apie būsimus „Žalgirio“ varžovus: komanda su begaliniu talentu (Abejonės dėl M. Grigonio)Nuo krepšininko karjeros laikų „Barcelonos“ klubui simpatiją jaučiantis Šarūnas Jasikevičius penktadienio vakarą vėl stos į kovą su buvusia savo komanda.Tai bus Eurolygos 7-ojo turo mūšis. Per iki šiol sužaistas šešerias rungtynes Š. Jasikevičiaus vadovaujamas „Žalgiris“ iškovojo 3 pergales, „Barcelona“ – 5. Tik praėjusiame ture „Barca“ patyrė pirmą nesėkmę, kai Milane 70:83 pralaimėjo vietos „EX Armani“ ekipai.

Š. Jasikevičius neabejoja, kad katalonų komanda sukomplektuota geriausiai visoje Eurolgyoje.

Barselonos klube tarp būrio žvaigždžių yra ir du buvę žalgiriečiai – Kevinas Pangosas bei Brandonas Daviesas. Tiesa, K. Pangosas dėl traumos šį sezoną Eurolygoje dar nežaidė.

„Tai komanda su begaliniu talentu. Pasirašė sutartis su geriausiais kiekvienos pozicijos žaidėjais Europoje. Dar labiau stebina, kad „Barcelona“ galingai žaidžia net be kelių traumuotų pagrindinių krepšininkų, – varžovus gyrė Šaras. – Trenerio Svetislavo Pešičiaus treniruojamos komandos visada garsėjo gera gynyba ir fizine kova, jau nekalbant apie talentą puolime.“

„Žalgirio“ treneris kol kas nežino, ar puikią pergalę Stambule prieš „Fenerbahce“ padėjęs išplėšti Marius Grigonis galės pasirodyti kovoje su „Barcelona“. Būtent Stambule gynėjas susižeidė pėdą.

„Kol kas negaliu pasakyti, ar Marius galės žaisti. Jis nėra pilnai pasveikęs, po rungtynių Stambule visa jėga dar nesportavo. Spręsime, ar verta rizikuoti, nes kol kas tik lapkričio mėnuo, ir tai ne tas metas, kad verstume žaidėjus rungtyniauti per prievartą“, – pažymėjo Š. Jasikevičius.

„Žalgirio“ ir „Barcelonos“ rungtynės penktadienį Kaune prasidės 20 val.
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama