Paieška


Apsilankyk!Reklama

Eurolyga: CSKA - „Žalgiris“ (Vaizdo transliacija)Kauno „Žalgirio" krepšininkai atidarys keturioliktojo Eurolygos turo dvikovas – kauniečiai ketvirtadienį 19:00 val. Lietuvos laiku stos į dvikovą su Maskvos CSKA ekipa.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOSPenkių pralaimėjimų seriją šiuo metu Eurolygoje turintys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, nukrito į priešpaskutinę vietą turnyro lentelėje, tuo tarpu praėjusiame ture įspūdingą pergalę Barselonoje iškovoję maskviečiai savo sąskaitoje turi 7 pergales bei 4 pralaimėjimus ir turnyro lentelėje žengia 5-oje pozicijoje. Ar pavyks kauniečiams nutraukti pralaimėjimų seriją? Pamatysime jau šį ketvirtadienį.

Vaizdo transliacija ČIAMaskvos CSKA ekipoje sezono pradžioje traumą patyrus vienam ekipos lyderiui Willie Clyburnui – suskambo pavojaus varpai. Maskviečiai prarado žaidėją, kuris gynyboje gali ginti net keturių skirtingų pozicijų krepšininkus, o puolime rinkti taškus – susikurdamas pranašumo situacijas individualiose dvikovose beveik prieš bet kurį varžovą. Perimti jo rolę privalėjo kiti žaidėjai ir atrodo geriausiai tai padaryti kol kas sekasi iš madų sostinės Milano „Emporio Armani" ekipos atvykusiam amerikiečiui Mike'ui Jamesui, neabejotinas CSKA ekipos lyderis puolime, kuris per rungtynes vidutiniškai pelno kiek daugiau nei po 18 taškų, kontroliuoja visą komandos žaidimą.

Prieš sezoną buvo spėliojama kaip amerikiečiui, mėgstančiam žaisti labai laisvą krepšinį, paremtą individualiu meistriškumu, metimais po sužaidimo vienas prieš vieną, kartais ir iš ne itin paruoštų situacijų, seksis pritapti griežtą žaidimo filosofija garsėjančio trenerio Dimitrio Itoudžio sistemoje. Sužaidus vienuolika turų šios dvejonės atrodo yra visiškai išsklaidytos.

Zalgiris.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama