Paieška


Apsilankyk!Reklama

LKL: „Žalgiris“ – „Rytas“ (Vaizdo transliacija)Sekmadienį svarbiausiu „Betsafe–LKL“ tryliktojo turo akcentu taps praėjusio sezono finalininkų Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ mūšis dabartinių šalies čempionų arenoje.Rungtynių ginčo kamuolys „Žalgirio“ arenoje bus išmestas 17.20 val.Žalgiriečiai čempionate kol kas žygiuoja pavyzdingai, yra laimėję visus 12 žaistų susitikimų ir yra vienvaldžiai lyderiai, tuo metu „Ryto“ krepšininkai pastaruoju metu patyrė kelias nesėkmes ir su 8 pergalėmis bei 4 pralaimėjimais rikiuojasi antroje lentelės pozicijoje.

Tai bus jau antroji šių komandų kaktomuša sezone – spalio mėnesį rungtynėse Vilniuje žalgiriečiai įrodė laimėdami rungtynes 88:70.

Vis augančiu žaidimo laiku „Betsafe–LKL“ pirmenybėse gali pasidžiaugti jaunasis „Žalgirio“ gynėjas Rokas Jokubaitis.

Kalbėdamas su LKL.lt krepšininkas pripažino, jog kiekvienas šansas Lietuvos čempionate jam yra svarbus.

„Eurolygoje tų šansų daug gal ir negaunu, bet LKL stengiuosi juos išnaudoti. Nežinau, kiek žaisti gausiu, tai priklauso ir nuo manęs. Ruošiuosi sekmadienio rungtynėms, tikiuosi žaisti nemažai, aišku, daug kas priklausys nuo manęs, bet smagu, kad treneriai manimi pasitiki Lietuvos čempionate“, – atviravo R.Jokubaitis.

Žaidėjas šiame sezone žaidžia po daugiau nei 16 minučių, o per jas spėja susirinkti po 7,9 taško bei po 10,1 naudingumo balo. Su tokiais rodikliais įžaidėjas prisideda prie to, jog komanda Lietuvoje žygiuotų pergalingu ritmu.

Tokią pergalių seriją, pasak R.Jokubaičio, išlaikyti nėra lengva, tačiau kuo ilgiau ji tęsis – tuos bus įdomiau.

„Būti nepralaimėjus tiek daug rungtynių tikrai yra sunku, šitas Eurolygos sezonas kol kas klostosi ne taip, kaip norėtųsi, bet tokią ilgą seriją turėti LKL tikrai yra smagu“, – pasakojo krepšininkas.

Nors kartais pasigirsta nuomonių, jog „Žalgirio“ ir „Ryto“ priešprieša pastaraisiais metais yra kiek prislopusi, R.Jokubaitis su tuo nesutinka ir teigia, jog tiek treneriai, tiek komandos senbuviai šias dvikovas vertina itin rimtai.

„Treneris legionieriams visada pamini, kad tai yra svarbiausias derbis Lietuvoje, visi žiūri, renkasi į areną, tai manau, kad treneris motyvuoja žaidėjus, kapitonas Paulius (Jankūnas – LKL.lt) taip pat pasako žodį, tad mačas tikrai yra svarbus“, – atviravo R.Jokubaitis.
Zalgiris.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama