Paieška


Apsilankyk!Reklama

Varžovus užmėčiusio „Ryto“ treneris džiaugėsi komandos darna (VIDEO) (Žaidėjų komentarai)Vilniaus „Ryto“ krepšininkai Europos taurės rungtynėse antradienį namie 99:83 nukovė turkų Bursos „Tofaš“ komandą ir žengė platų žingsnį link Europos taurės Top 16 varžybų etapo.„Didžiausia pagarba žaidėjams, kurie tinkamai sureagavo sunkioje situacijoje ir pradėjo rungtynes su didele energija. Žinojome, kokios tai svarbos rungtynės mums ir iš anksto ruošėmės joms. Svarbiausia, kad komanda beveik visą laiką išlaikė tą tempą, kuriuo pradėjo rungtynes. Džiugu, kad nugalėjome reikiamu taškų skirtumu, nors dar nieko nepasiekėme“, – po rungtynių kalbėjo „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis.

Mačo išvakarėse Vilniaus ekipoje iš rikiuotės iškrito Tu Holloway, kuris apsinuodijo ir susirgo.

„Labiausiai džiaugiuosi, kad kiti krepšininkai suprato, jog žais ilgiau ir prisiėmė atsakomybę bei drausmingai laikėsi susitarimų. Jie puikiai dalinosi kamuoliu ir man džiugu dėl jų. Žaidėjai nusipelnė šios pergalės savo geru darbu treniruotėse“, – pažymėjo D. Adomaitis.

„Ryto“ krepšininkai puikiai atakavo iš toli ir į „Tofaš“ krepšį įmetė net 18 tritaškių iš 33 (55 proc.).

„Galiu apsimesti labai protingu ir sakyti, kad tai darbo treniruotėse nuopelnas. Aišku, kad anksčiau su tritaškių pataikymu turėjome problemų ir skyrėme tam daugiau dėmesio. Bet šį kartą „Tofaš“ gindamiesi labiau rizikavo ir palikdavo mums erdvės, – aiškino vilniečių strategas. – Mes gerai tuo pasinaudojome, atrasdami atsidengusius žaidėjus. Be to, jiems dar reikėjo įmesti. Nėra lengva, juk 18 tritaškių – įspūdingas rodiklis.“

D. Adomaitis dar kartą metė akmenį į LKL organizatorių daržą prisiminęs, kad sekmadienį teko žaisti sunkias principines rungtynes su Kauno „Žalgiriu“.

„Praėjusią savaitę sumažinome krūvius, bet visi žinome, ką reiškia žaisti su „Žalgiriu“ ir kaip po to kitą dieną jaučiasi žaidėjai. Pirmadienį treniruotėje mes tik šiaip pajudėjome norėdami atgauti jėgas. Išsisukome iš situacijos, bet tai nėra gerai. LKL prioritetą turi skirti komandoms, kurios žaidžia tarptautiniuose turnyruose. Tvarkaraštį reikėtų suderinti taip, kad turėtume dvi laisvas dienas pasiruošimui. Tai yra verslas, bet tinkamą sprendimą galima atrasti, kad komandoms būtų geriau“, – pastebėjo D. Adomaitis.

Po spaudos konferencijos treneris su komanda laukė žinių iš kitų B grupės rungtynių tarp Limožo CSP ir Venecijos „Umana Reyer“. Pastarosios ekipos pergalė vilniečiams atvertų duris į Top 16 etapą nelaukiant 10 turo kovų.Žaidėjų komentarai:
BasketZone.lt ir Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama