„Raptors“ vadovo pareiškimas: mūsų žaidimo stilius turi keistis (Video)Toronto „Raptors“ prezidentas Masai Ujiri sezono pabaigtuvių proga surengė spaudos konferenciją. Sporto vadybininkas teigė, kad jo galutinis tikslas dirbant Kanados klube yra laimėti NBA čempionų titulą. Jis pabrėžė, jog norint tai pasiekti, komandos žaidimo stilius turi keistis:

„Mes norime laimėti ir turime sugalvoti būdą kaip to pasiekti. Mano tikslas yra NBA čempionų žiedai, ne tik patekimas į atkrintamąsias. Mes turime keisti žaidimo stilių.“

M. Ujiri taip pat užsiminė, kad „Raptors“ gretose sieks išlaikyti vieną iš ekipos lyderių Kyle'ą Lowry, kuris turi dar metus galiojantį kontraktą, tačiau savo ateitį gali spręsti pats. Gynėjas greičiausiai taps laisvuoju agentu ir norės palikti Torontą, nes žaidėjui jau 31-eri ir jis tapti NBA čempionu nori jau artimiausiu metu.

„Mūsų darbas yra padaryti viską, kad K. Lowry liktų komandoje. Tokio lygio žaidėjų rasti nelengva, o jam pasitraukus apie klubo pakeitimą gali pradėti galvoti ir kiti lyderiai“, – kalbėjo „Raptors“ vadovas.

Pastaruosius sezonus „Raptors“ žaidimas puolime grindžiamas individualiais DeMaro DeRozano ir Kyle'o Lowry veiksmais, todėl pasikeitus žaidimo filosofijai, svarbesnis vaidmuo atitektų ir Jonui Valančiūnui.

alt
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama