„Spurs“ – per žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo (Video)

San Antonio „Spurs“ klubas laimėjo penktąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. Ji šiąnakt namie 110:107 po pratęsimo palaužė Hiustono „Rockets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Šiose rungtynėse mačo pabaigoje puikiai sužaidė Manu Ginobilli, kurio metimas ketvirto kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą ir, kaip paaiškėjo vėliau, išplėšė pratęsimą.

Tuo tarpu pratęsimo metu pačioje rungtynių pabaigoje Hiustono ekipos lyderio J. Hardeno tolimą mėginimą blokavo M. Ginobilli ir taip padovanojo pergalę San Antonijaus ekipai.

„Spurs“ lyderis Kawhi Leonardas dėl traumos žaidė 38 minutes, per kurias spėjo įmesti 22 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 22 (8/21 metimų, 5/6 baudų, 15 atkovotų kamuolių), Patty Millsas 20 (7/16 met.), LaMarcusas Aldridge’as 18 (7/21 met., 14 atk. kam.), Danny Greenas 16 (5/11 met., 5 atk. kam.), Manu Ginobilli 12 (5/11 met., 7 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Jonathonas Simmonsas 12 (5/14 met.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (11/24 met., 7/8 baud., 10 atk. kam., 10 rez. perd.), Patrickas Beverley 20 (6/10 met.), Ryanas Andersonas 19 (7/11 met., 7 atk. kam.), Ericas Gordonas 11 (6 atk. kam.).

Šeštosios rungtynės vyks Hiustone.

Poros nugalėtojas Vakarų konferencijos finale susitiks su Oklando „Warriors“. Ji pusfinalio serijoje 4:0 nepaliko vilčių Jutos „Jazz“.