Reklaminis skydelis

D. Wade'as palieka „Bulls“, gali prisijungti prie LeBrono KlivlandeDwyane'o Wade'o sugrįžimas į gimtąją Čikagą truko vos vieną sezoną. Ilinojaus valstijos didmiesčio žiniasklaida jau trimituoja, kad 35-erių metų veteranas ir „Bulls" pasiekė susitarimą dėl išsiskyrimo – klubas išpirko jo kontraktą.

Triskart NBA čempionas gali laisvai pasirinkti kitą karjeros stotelę. JAV žiniasklaidoje jau seniai sukasi pranešimai apie mažai abejotiną Klivlando „Cavaliers" variantą, kur rungtyniauja geras D. Wade'o bičiulis LeBronas Jamesas. Abu draugai šių metų vasarą jau aptarė galimybę žaisti kartu.

Kitą sezoną Čikagoje gynėjas turėjo uždirbti 23,8 mln. JAV dolerių. Tiesa, Wade'as „Bulls" tuščiomis nepaliks – abi pusės susitarė, kad krepšininkas iš šios sumos gaus apie 15 mln.

Žinomas žurnalistas Adrianas Wojnarowski skelbia, kad stiprios kandidatės prisivilioti D. Wade'ą yra San Antonijaus „Spurs" bei ilgametė jo ekipa Majamio „Heat". Manoma, kad tarp šių kandidačių yra ir žvaigždėmis vasarą pasipildžiusi Oklahomos „Thunder". Tiesa, pastaroji Wade'ui gali pasiūlyti tik minimalų uždarbį – 2,3 mln. JAV dolerių. Panašų atlyginimą jam pateikti gali ir „Cavaliers".

Didžiausią atlyginimą Wade'ui gali pasiūlyti buvusi jo ekipa – „Heat" (4,2 mln.). Tuo metu maksimalus galimas „Spurs" pasiūlymas yra 3,3 mln. per metus.
reklama

„Kalbamės su komandomis, kurios yra mano sąraše. Mano sprendimas bus paremtas tik krepšinio motyvais. Pasirinksiu tą komandą, kuriai šiame karjeros etape jausiu galintis padėti labiausiai ir tą, kuri labiausiai tiks man pačiam", – pasakojo Wade'as.

Praeito sezono metu krepšininkas per susitikimą vidutiniškai pelnė po 18 taškų, atkovojo po 4,6 kamuolio bei atliko po 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama