Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Tapti NBA žvaigžde galima ir taip: dešimt krepšininkų, kurie bemoksliai arba tie, kurie nelankė koledžoNacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ganėtinai nesenai atsirado taisyklė, kuri skelbia, kad naujokų biržoje negali dalyvauti krepšininkas, kuris nėra bent metus studijavęs koledže arba baigęs mokyklos.Tuo tarpu, šie 10 žaidėjų niekada į jį nėjo arba nelankė mokyklos, o kaip ir patys sako jiems mokslas nepadėjo ir nepadės uždirbti milijonų taip kaip krepšinis, rašo toptenz.com.Pateikiame jų sąrašą:

10. Andrew Bynumas

30 metų 213 cm ūgio atletas planavo stoti į Kentukio universitetą, tačiau persigalvojo ir 2005 metais pasirašė sutartį su Los Andželo "Lakers" ekipa, su kuria tapo du kart NBA čempionu.9. Jermaine'as O’Nealas

Atletas labai žavėjose Billo Russello žaidimu. Krepšininkas buvo pasiruošęs stoti į koledžą, tačiau tuo metu jį 17 šaukimų pašaukė Portlando "Trail Blazers" ekipa, ir aukštaūgis nusprendė pradėto profesionalo karjerą. Jis šešius kartus žaidė NBA "Visų žvaigždžių" mačuose.8. Amare'as Stoudemire'as

Amerikiečio vaikyste buvo ganėtinai sunki. Jis užaugo Floridoje. Jo tėvas mirė, kai jis buvo mažas, o motina buvo uždaryta kalėjime. Jis net šešius kartu keitė vidurinę mokyklą. Nepaisant to, krepšinio skautai greitai pamatė šio žaidėjo perspektyvas ir jam buvo pasiūlyta stipendija Memfio universitete. Vis dėlto krepšininkas nusprendė 2002 metais pasiršayti kontraktą su Fynikso "Suns" klubu.7. Tracy McGrady

Amerikietis vaikystėje susižavėjo beisbolu, vėliau krepšiniu ir žaidė Auberndeilo vidurinės mokyklos komandoje. Trečiaisiais vidurinės mokyklos komandai atstovavimo metais Tracy jau rinkdavo po 23 taškus ir atkovodavo po 12 kamuolių, bet dėl problemų su mokslais buvo išmestas iš komandos. 1996 m. pažįstamo trenerio įkalbintas, prisijungė prie "Mount Zion" Krikščioniškosios Akademijos iš Darhemo, Šiaurės Karolinos. Baigęs vidurinę, vietoj ketverių metų žaidimo NCAA, jis nusprendė pateikti paraišką 1997 m. NBA naujokų biržoje. Jį 9-uoju šaukimu pasirinko Toronto „Raptors“.

6. Darrylas Dawkinsas

Šis amerikietis žaidė "Maynord" aukštojoje mokykloje, su kuria tapo valstijos čempionais. 1975 metais jis tapo pirmuoju atletu pakviestu NBA naujokų biržos pirmame rate, kuris baigė tik vidurinę mokyklą.5. Dwightas Howardas

31 metų 211 cm ūgio aukštaūgis NBA lygoje debiutavo 2004 metais.

2009 m. kovo 30 d. vidurio puolėjas tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje pasiekusiu 5 tūkst. atkovotų kamuolių ribą. Tai jis padarė būdamas 23 metų ir 112 dienų. Ankstesnis rekordas priklausė legendiniam vidurio puolėjui Wiltui Chamberlainui, kuris šią ribą pasiekė sulaukęs 25 metų ir 128 dienų.

Atletas taip pat du kartus tapo geriausiai besiginančiu žaidėju.
 
4. Kevinas Garnettas

41 metų 211 cm ūgio K. Garnettas pirmuosius tris gimnazijos metus jis žaidė savo gimtajame mieste Mauldine, Pietų Karolinoje. Paskutinę vasarą prieš mokyklos baigimą jis atsidūrė įvykių sūkuryje, kai paaštrėjo santykiai tarp baltųjų ir juodaodžių krepšininkų. Nors ir nebuvo prisidėjęs tiesiogiai, Garnettas buvo areštuotas. Išsigandęs tolimesnių pasekmių, jis nusprendė persikelti į Čikagą, kur vidurinį išsilavinimą gavo "Farragut Career Academy".

Mokykla laimėjo 28 rungtynes ir patyrė 2 pralaimėjimus, tuo tarpu „USA Today“ jį išrinko Metų krepšininku. Jis taip pat buvo pripažintas geriausiu krepšininku Ilinojaus valstijoje. Jo pelnytų taškų vidurkis siekė 25,2 taško, 17,9 atkovoti kamuoliai, 6,7 rezultatyvūs perdavimai ir 6,5 blokuoti kamuoliai bei 66,7 % taiklumas atakuojant krepšį.

1995 m. baigęs Čikagos "Farragut Career Academy" 5 šaukimu pakviestas naujokų biržoje. Jis buvo pirmas NBA žaidėjas pakviestas po vidurinės mokyklos per paskutinius 20 metų.

3. Mosesas Malone

M. Malone krepšinį pradėjo žaisti gan vėlai, 13 metų. Petersburgo vidurinei mokyklai M. Malonas padėjo iškovoti 50 nenutrūkstamų pergalių per 2 sezonus. Tai sudomino apie 50 universitetų visoje šalyje, tačiau žaidėją pakvietė Merilando universitetas. Keletą dienų ėjęs į paskaitas M. Malonas sužinojo, kad buvo pašauktas 3 rate, 47 šaukimu Jutos „Stars“ komandos ir pasirašė 3 mln. 5 metų kontraktą su komanda.

Atletas yra įtraukas į NBA 50-mečio Visų laikų komanda

2015 metais jis mirė.2. Lebronas Jamesas

32 metų 203 cm ūgio L. Jamesas NBA lygoje debiutavo 2003 metais. Jis "Cleveland Cavaliers" gretose vidutiniškai rinkdavo po 20,9 taško, atlikdavo po 5,9 rezultatyvaus perdavimo ir 2004 m. buvo paskelbtas NBA metų naujoku. Šiuo metu puolėjas rungtyniauja ten, kur ir pradėjo savo profesionalo karjerą - "Cavs" gretose.

Atletas tris kartus tapo NBA čempionu.1. Kobe Bryantas

Kobe išgarsėjo iki nacionalinio lygio, kai jis 1996 metų buvo pakviestas žaisti NBA naujokų biržos ir tapęs pirmuoju gynėju lygos istorijoje, kuris buvo pakviestas tiesiai iš vidurinės mokyklos. Bryantas ir jo komandos draugas Shaquilleas O'Nealas nuvedė savo komandą į tris NBA čempionų žiedus iš eilės nuo 2000 iki 2002. Kai Shaqas buvo išmainytas į kitą klubą 2004 metų NBA sezone, Kobe Bryantas tapo Los Andželo „Lakers“ klubo kertiniu akmeniu ir buvo NBA lyderis pagal taškus 2005–2006 ir 2006–2007 metų sezonuose.

39 metų 198 cm krepšininkas yra tapęs 5 kartus NBA čempionų.alt

BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama