Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Klaipėdietis savo žinias apie NBA pavertė į 12 tūkstančių eurųVienam sporto gerbėjui iš Klaipėdos lapkričio 12-oji įsimins visam gyvenimui. Lažybų bendrovėje klaipėdietis laimėjo 600 kartų didesnę sumą nei ta, iš kurios lažinosi.

„Betsafe" lažybų bendrovė laimingajam išmokėjo 12 tūkstančių eurų, nors Klaipėdos gyventojas už stipriausios pasaulio krepšinio lygos NBA įvykius pastatė tik 20 eurų.

Sporto gerbėjas rinkosi spėlioti, kokiais skirtumais baigsis NBA mačai bei kiek taškų įmes kai kurios ekipos. Tam, kad pasiektų įspūdingą laimėjo, klaipėdietis privalėjo atspėti visų 10 rungtynių baigtis ir jam pavyko tai padaryti. Pats laimingasis tvirtina, kad prieš nuspręsdamas lažintis per daug neanalizavo NBA komandų.

„Domiuosi visais sportais po truputį. Bet juk čia sportas, todėl nieko per daug neprimąstysi. Lažinausi taip, kaip man atrodė, kad yra didžiausia galimybė laimėti", - sakė Klaipėdos gyventojas.

Sėkmės laimint įspūdingą sumą jam tikrai prireikė. Pavyzdžiui, sporto gerbėjas iš Klaipėdos spėjo, kad Milvokio „Bucks" ekipa 7-niais arba daugiau taškų laimės prieš Los Andželo „Lakers". Milvokio krepšininkai šventė pergalę 8 taškų skirtumu ir tai reiškia, kad vienas taiklus „Lakers" metimas būtų nubraukęs klaipėdiečio šansus laimėti.

Analogiška situacija susiklostė ir rungtynėse tarp Dalaso „Mavericks" bei Klivlando „Cavaliers". Sporto gerbėjas spėjo, kad „Cavaliers" laimės 6-iais arba daugiau taškų. Klivlando komanda pergalę šventė 7 taškų skirtumu.

Klaipėdietis prisipažino, kad panašaus dydžio laimėjimas jam – ne pirmas. „Ne pirmą kartą laimiu didelę sumą, bet pirmą kartą, kai lažinausi tik iš 20 eurų. Iš mažos sumos, be abejo, kur kas smagiau taip laimėti", - sakė vyras.

Tikimybė kad vyras iš Klaipėdos tiksliai atspės visus 10 įvykių buvo neįtikėtinai maža – tik 0,17 proc. arba, kitaip tariant, vos 1 iš 588.

„Paprastai žmonės skiria vos 2-3 eurus lažindamiesi dėl panašių kombinacijų. Kai tikimybės mažos, nerizikuojama didesnėmis sumomis, bet matome, kad šiuo atveju rizika pasiteisino su kaupu" , - sakė „Betsafe" prekės ženklo vadovas Lietuvoje Andrius Lapienis.

Tą patį savaitgalį neįtikėtina sėkmė aplankė ir dar vieną sporto gerbėją Lietuvoje. Jis taip pat lažinosi dėl NBA įvykių ir tam skyręs 2 eurus laimėjo 433 kartus didesnę sumą.altSportoNamai.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis