Reklaminis skydelis

„Raptors“ uraganinis puolimas nušlavė Niujorko ekipą, J. Valančiūnas – rezultatyviausias ekipoje (VIDEO)NBA čempionate ir toliau pergalingai žygiuoja Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ ekipa, kuri svečiuose įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus.Kanados ekipa šeimininkus įveikė net 132:106, ir pademonstravo vieną efektyviausių ir stilingiausių puolimų šių metų NBA sezone.

„Raptors“ ekipa laimėjo visus ketvirčius ir visuose pelnė bent 30 taškų, tačiau kertiniu galima laikyti trečią mačo atkarpą, kada Kanados klubas į „Knicks“ krepšį įsūdė 37 taškus ir taip išsprendė visus esminius šio susitikimo klausimus.

Puikiai savo laiką aikštėje išnaudojo ir centras iš Lietuvos.

J. Valančiūnas vos per 22 aikštėje praleistas minutes sugebėjo pelnyti 17 taškų ir tapo rezultatyviausių mačo žaidėju savo komandos gretose. Jonas taip pat dar spėjo sugriebti 9 kamuolius po krepšiais.

Įdomu tai, kad šiame mače „Raptors“ kaip niekada dalinosi kamuoliu, o pripažinti komandos lyderiai K. Lowry ir D. DeRozanas surinko atitinkamai 16 ir 9 taškus.Po šios pergalės „Raptors“ dar labiau sutvirtino savo pozicijas Rytuose ir yra šios konferencijos lyderiai.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 17 (9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 16, Serge‘as Ibaka 14.

„Knicks“: Timas Hardaway‘us 25, Luke‘as Kornet 18.

alt
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama