Monstriškas D. Sabonio dėjimas įtvirtino fantastišką „Pacers“ pergalę LeBrono tvirtovėje (VIDEO)

Domantas Sabonis turėjo labai didelių problemų su pražangomis, tačiau lemiamu metu buvo aikštėje bei tapo vienu svarbiausių Indianos „Pacers“ atsilaikymo prieš Klivlando „Cavaliers“ šturmą veiksnių.

Įspūdingai startavęs Indianos klubas išvykoje nukovė LeBrono Jameso vedamus „Cavs“ 98:80 bei netikėta pergale pradėję šio sezono NBA atkrintamąsias varžybas serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

L. Jamesui pirmajame atkrintamųjų etape buvo nepralaimėjęs nuo 2012 metų bei prieš tai šventė net 21-ą pergalę iš eilės. Vis tik „Pacers“ šį vakarą jau pirmosiomis rungtynių minutėmis parodė, kad į Ohajo valstiją atvyko ne nuolaidžiauti Karaliui, o išsivežti pergalės.

33:12 dar pirmajame kėlinyje į priekį nurūkę svečiai pirmavo visų rungtynių metu, o trečiajame kėlinyje turėjo net 23 taškų persvarą. Tačiau kaip ir galima buvo tikėtis, „Cavaliers“ lengvai pergalės nebuvo linkę atiduoti.

Spurtavę trečiojo ketvirčio antroje pusėje Klivlando krepšininkai greitai priartėjo iki 7 taškų, o toks atsilikimas nuo „Pacers“ juos skyrė ir lemiamo kėlinio pradžioje – 69:76. Vis dėl Victoro Oladipo vedini svečiai sunkiausiu momentu „nesulūžo“ bei surengė lemtingą spurtą.

„Pacers“ su D. Saboniu aikštėje šovė į priekį 12:2, o galingą Nate'o McMillano auklėtinių atsaką vainikavo galingas lietuvio dėjimas greitoje atakoje, įkraunant kamuolį į krepšį per varžovų žvaigždę Keviną Love'ą.

Greitai besirenkamų pražangų visas rungtynes ribotas D. Sabonis nepaisant to sulaukė trenerio pasitikėjimo bei aikštėje praleidęs 18 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei 5 sykius prasižengė. Nors jam esant aikštėje „Pacers“ nuo varžovų atsiliko 9 taškais, tačiau ketvirtajame kėlinyje Indianos klubo spurtas buvo surengtas būtent su lietuviu ant parketo.

Kitas šios serijos rungtynes komandos žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį taip pat Klivlande.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (10 atk. kam., 12 rez. perd., 10/14 baud.), JR Smithas 15, Larry Nance'as 10, Kevinas Love'as (17 atk. kam.) ir Rodney Hoodas po 9.

„Pacers“: Victoras Oladipo 32 (6/9 trit.), Mylesas Turneris 16 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15 (5/17 metimų), Lance'as Stephensonas 12.