Reklaminis skydelis

NBA pasaulis gedi mirusios „Spurs“ trenerio G. Popovichiaus žmonosSan Antonijaus „Spurs“ komanda šiuo metu kovoja NBA Vakarų konferencijos pirmojo atkrintamųjų etapo varžybose, kuriose 0:2 atsilieka prieš „Golden State Warriors“. Vis tik trečiosioms rungtynėms besiruošiančią ekipą ir jos trenerį sukrėtė tragiška žinia – mirė ilgametė komandos stratego Greggo Popovichiaus žmona Erin.Pranešama, jog 67-erių moteris kurį laiką kovojo su sunkia liga, prieš kurią galiausiai pralaimėjo. Greggas ir Erin Popovichiai buvo vedę net keturis dešimtmečius ir išaugino du vaikus bei jau turi du anūkus.

Kol kas nepranešama, ar treneris galės vadovauti komandai artėjančią naktį vyksiančiame mače San Antonijuje – klubas paprašė, jog G. Popovichiaus šeimai būtų skirtas privatumas. Tokios žinios sukrėtė ne tik „Spurs“ vadovus ir žaidėjus, jau pareiškusius užuojautą ilgamečiam komandos vairininkui, bet ir didžiausias lygos žvaigždės.Apie Erin Popovich mirtį po pergalės prieš Indianos „Pacers“ sužinojęs LeBronas Jamesas sunkiai tramdė emocijas. Kurį laiką tylėjęs bei iš nuostabos net nusikeikęs Klivlando „Cavaliers“ vedlys išreiškė giliausią užuojautą ir pagarbą G. Popovichiui.

„Esu didžiulis Popo fanas, myliu jį. Tai tokia tragedija. Siunčiu jo šeimai giliausią užuojautą. Tai – siaubinga žinia... NBA yra šeima – žinoma, mes kaunamės tarpusavyje, bet kai kažkas tokio nutinka, supranti, kad yra ir kai kas daugiau“, – sakė L. Jamesas.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama