Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Didžiulis skandalas NBA: komandos vadovas slaptomis „Twitter“ paskyromis kritikavo savo žaidėjus?JAV krepšinyje bręsta skandalas dėl Filadelfijos „76ers" komandos vadovo Bryano Colangelo veiksmų. Krepšinio operacijų prezidento pareigas užimantis amerikietis kaltinamas susikūręs net penkias netikras socialinio tinklo „Twitter" paskyras bei per jas kritikavęs savo komandos krepšininkus, vyriausiąjį trenerį Brettą Browną ir kitus.Šią skandalingą informaciją atskleidė „The Ringer" žurnalistas Benas Detrickas, teigęs, kad dar vasarį gavo anoniminę informaciją apie slaptas B. Colangelo paskyras. Nusprendęs patikrinti šį faktą B. Detrickas atskleidė neregėto įžūlumo „76ers" vadovo veiksmus.

Teigiama, kad nuo 2016 metų šias pareigas užimantis amerikietis kritikavo net ir klubo žvaigždė Joelį Embiidą, o taip pat ir pernai pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinktą Markelle Fultzą bei anksčiau klubui atstovavusius Jahlilą Okaforą ir Nerlensą Noelį.

Tviteryje B. Colangelo siūlė žiniasklaidos atstovams pasiteirauti apie J. Okaforo sveikatos būklę, nors oficialiai apie ją nebuvo jokių pranešimų. Be to, kritikos sulaukė ir buvęs Filadelfijos klubo vadovas Samas Hinkie, kurį B. Colangelo šioje ekipoje ir pakeitė, bei jį patį Toronto „Raptors" klube pakeitęs Masai Ujiri. Įdomu tai, kad dar dirbdamas Toronte B. Colangelo tapo vienu svarbiausių žmonių, priėmusių sprendimą penktuoju šaukimu į klubą pakviesti lietuvį Joną Valančiūną, šioje komandoje rungtyniaujantį iki šiol.Nagrinėti šią istoriją pradėjęs „The Ringer" žurnalistas pirmiausia pasiteiravo klubo atstovų dėl dviejų galimų B. Colangelo paskyrų, o šis prisipažino, kad viena iš jų yra jo. Vis dėlto netrukus po užklausos likusios trys, apie kurias B. Detrickas neklausė, iš viešų tapo privačiomis bei ėmė nebesekti visų su B. Colangelo susijusių asmenų – jo sūnaus, taip pat sūnaus komandos draugų mokyklos komandoje ir kt.

Pats B. Colangelo kitų paskyrų turėjimą neigė.

„Kaip ir daugelis mano kolegų, aš naudoju socialinius tinklus tam, kad neatsilikčiau nuo naujienų. Pats jų niekada nepublikuoju, tačiau, kaip jūs ir nurodėte, naudoju „Phila1234567" paskyrą, su kuria ir stebiu įvykius krepšinio pasaulyje. Su kitomis paskyromis nesu susipažinęs ir nežinau, kokie galėtų būti jų motyvai", – teigė B. Colangelo.

Vis dėlto panašu, kad vienos perspektyviausių ateities NBA komandų vadovas gali būti prisiviręs košės.

altAlfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama