Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

NBA analitiko liaupsės A. Kulbokai: prognozuoja antrojo rato šaukimąPrieš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržą Arnoldas Kulboka dalyvavo įžymioje „NBA Summer Camp“ stovykloje, kur klubams demonstravo savo sugebėjimus.Savo nuomone apie lietuvį pasidalino žurnalistas, naujokų biržos analitikas Jonathonas Givony.

„Jis sužaidė vienas stiprias rungtynes ir vienas silpnas (pelnė 15 ir 3 taškus), tad lieka mįsle. Arnoldas turi puikų sudėjimą, per pastaruosius 2 metus priaugo 5,5 kg raumenų, gali dar stiprintis.

Tos 1200 minučių, kurias jis žaidė su profesionaliais krepšininkais Italijoje, atsipirko. Jo metimo technika – viena gražiausių tarp visų naujokų biržos dalyvių, o tai – patrauklu klubams.Ypač žinant jo ūgį. Jis gali atakuoti po driblingo, po užtvarų ar žengdamas atgal. Jis nėra geras kovotojas dėl kamuolių ar geras jų skirstytojas, bet demonstravo gerą kojų darbą ginantis.

Tai jam leistų žaisti per kelias pozicijas. Tiesa, jis bijo kontakto, o nepastovus žaidimas Italijoje akcijų nepakėlė. Vis tik nemažai komandų antrame rate gali taikytis į Arnoldą“, – rašė jis.

Primename, jog NBA naujokų birža šiemet įvyks birželio 22 d.

altTV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama