Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

LeBronas NBA finalo serijoje žaidė nepaisant sunkios traumosKlivlando „Cavaliers“ krepšininkai NBA finalo serijoje 0-4 nusileido Oklando „Golden State Warriors“ vyrukams ir nuleidę galvas pasitinka iššūkius žadančią vasarą.Skelbiama, jog ekipos lyderis LeBronas Jamesas paskutinius tris finalo mačus žaidė beveik susilaužęs ranką.

Pirmajame serijos su „Golden State Warriors“ susitikime L. Jamesas pelnė net 51 tašką, tačiau „Cavaliers“ dėl absurdiškos J.R. Smitho klaidos nepasinaudojo galimybę išplėšti pergalę ir krito per pratęsimą. Susierzinęs L. Jamesas po rungtynių rūbinėje kumščiu smogė į derinių lentą.Apie tai papasakojęs L. Jamesas apgailestavo dėl jį užvaldžiusių emocijų: „Pirmosios rungtynės reiškė labai daug. Išleidome tą pergalę iš rankų. Jei būtume laimėję, viskas galėjo būti kitaip. Dėl neišnaudoto šanso buvo labai apmaudu. Reagavau į tai labai emocingai. Mano ranka yra beveik lūžusi.“

Po magnetinio rezonanso tyrimų L. Jamesui buvo rekomenduota nežaisti, tačiau jis rungtyniavo toliau, o varžovai apie šią traumą nieko nežinojo, jog nebandytų tuo naudotis.

L. Jamesas finalo serijoje vidutiniškai rinko po 34 taškus, atkovojo 8,5 kamuolio ir atliko po 10 rezultatyvių perdavimų.

alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama