Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Raptors“ pasiliko du kandidatus į trenerio postą bei atsisakė minčių apie Š. JasikevičiųKauno „Žalgirio" gerbėjai gali lengviau atsikvėpti – panašu, kad Šarūnas Jasikevičius jau kitąmet sparnų į NBA nepakels.Kanados portalas TSN praneša, kad Toronto „Raptors" susiaurino savo kandidatų į vyriausiojo trenerio postą sąrašą, o jame neliko „Žalgiriui" pastaruosius dvejus metus vadovavusio Šaro.

Pranešama, kad galimybes treniruoti „Raptors" kitąmet išsaugojo penkerius metus buvusio trenerio Dwane'o Casey asistentu dirbęs Nickas Nurse'as ir ketverius metus San Antonijaus „Spurs" trenerio asistentu buvęs italas Ettore Messina. Galutinis sprendimas dėl naujojo komandos trenerio turėtų būti priimtas per artimiausias dvi savaites.TSN taip pat praneša, kad nepaisant favoritu liekančio N. Nurse'o, E. Messina paliko didžiulį įspūdį „Raptors" vadovui Masai Ujiri, kuris ilgus metus Europoje dirbusį ir keturiskart Eurolygą laimėjusį specialistą buvo pasikvietęs ir antrajam pokalbiui.

Žinia apie Š. Jasikevičių M. Ujiri ir kitų Toronto komandos vadovų kandidatų sąraše pasklido šios savaitės pradžioje, kai paaiškėjo, kad nigerietis net buvo atvykęs į Vilnių, jog pasikalbėtų su lietuviu. Vis dėlto galiausiai „Raptors" vadovai nusprendė atsisakyti tiek Šaro, tiek ir kito realaus kandidato Ime'o Udokos variantų.

altAlfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama