Reklaminis skydelis

LaVaras „Lakers“ gretose jėgas suvienysiantiems LeBronui ir savo sūnui prognozuoja keturis NBA titulusLos Andželo miestui NBA čempiono titulus atnešiantį savo sūnų Lonzo prognozavęs LaVaras Ballas dar labiau sustiprino savo tikėjimą „Lakers“ ekipa po to, kai šią papildė geriausiu lygos krepšininku tituluojamas LeBronas Jamesas.Į Lietuvą paskui savo kitus sūnus LaMelo ir LiAngelo metų pradžioje atsekęs ekscentriškasis amerikietis įsitikinęs – „Lakers“ per ketverius L. Jameso sutarties metus gali pirmenybes laimėti visus keturis kartus.

„LeBronas gavo ketverių metų kontraktą, tiesa? Tikiuosi, kad jis laimės keturis čempionų titulus iš eilės. Jeigu to jam padaryti nepavyks, tai garantuoju bent du, kai visi mano berniukai žais „Lakers“. Tuomet žaidimas bus baigtas“, – užtikrintai kalbėjo LaVaras.

Tiesa, kalbėdamas apie ateityje „Lakers“ gretose žaisiančius visus tris savo sūnus L. Ballas greičiausiai kiek perdeda. Nors Lonzo šiuo metu jau atstovauja Kalifornijos ekipai, tačiau jaunesnis jo brolis LiAngelo šiųmetinėje naujokų biržoje pašauktas nebuvo, o dėl 16-mečio LaMelo ateities perspektyvų taip pat kyla vis daugiau klaustukų. Be to, net ir Lonzo pastaruoju metu buvo nereta pavardė mainų kalbose – manoma, kad „Lakers“ vadovai vyriausiąjį iš trijų Ballų norėtų iškeisti mainuose į lygos žvaigždę Kawhi Leonardą.

Vis dėlto kol kas LaVarui tai nerūpi – jo mintyse tik tai, kaip „Lakers“ ateinantį sezoną taps rimta grėsme NBA karaliaujančiai „Golden State Warriors“ ekipai.

„Warriors“ gali pasirašyti sutartis su DeMarcusu Cousinsu, Prince’u, Michaelu Jordanu ar bet kuriuo kitu krepšininku. Jie vis tiek nelaimės. Mano sūnus šalia turės geriausią krepšininką, tad nemanykite, kad jie nelaimės titulų“, – sakė LaVaras.

Tiesa, nepaisant pagarbos LeBronui, Ballų tėtušis nemano, kad jo sūnus pasitrauks į antrąjį planą. Netgi priešingai – jis tikina, kad „Lakers“ ateityje bus būtent Lonzo komanda.

„Su Lonzo visi tampa geresniais krepšininkais, toks yra jo darbas. Su juo pernai geriausiai atrodė ir Brandonas Ingramas, ir Juliusas Randle’as. Kokia to paslaptis? Jie naujokų biržoje pakvietė Ballą. O dabar jie jau sako, kad tai – LeBrono komanda. Ne, tai yra Lonzo komanda. Ne mes vykstame į Klivlandą, o jis pas mus atvyksta“, – tikino keturis mėnesius Prienuose praleidęs amerikietis.

Tiesa, Lonzo ir LeBrono dueto aikštėje LaVarui dar teks palaukti. Prieš kelias dienas pasklido žinia, jog 20-mečiam įžaidėjui plyšo meniskas, dėl ko jis gali praleisti rugsėjį prasidėsiančią pasirengimo naujajam sezonui stovyklą.

Beje, įdomu tai, kad LaVaras nuspėjo L. Jameso atvykimą į Kalifornijos ekipą jau šią vasarą. Amerikietis dar pavasarį tikino, kad lygos žvaigždė pasuks būtent į „Lakers“, o sujungęs Los Andželo trumpinį „LA“ ir LeBrono vardą jau tuomet sugalvojo jam naują pravardę – „LA-bron“.alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama