Reklaminis skydelis

Neliko kliūčių kelionei į NBA: „Mavericks“ ir „Real“ susitarė dėl L.Dončičiaus išpirkos

Trečiuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestam Slovėnijos krepšinio deimantui Lukai Dončičiui neliko kliūčių pradėti savo karjerą už Atlanto.


Dalaso „Mavericks" klubo pakviestas gynėjas iki šiol negalėjo treniruotis su savo naująja komanda, kadangi priklausė Madrido „Real", kuriam atstovavo ligšiolinę savo karjerą. Vis dėlto, kaip praneša krepšinio žurnalistas Davidas Pickas, Dalaso ir Madrido komandoms pagaliau pavyko pasiekti susitarimą dėl slovėno išpirkos.

Nors neskelbiama, kokia tos išpirkos suma, L. Dončičius jau netrukus sulauks paleidžiamojo rašto ir galės būti įregistruotas NBA Vasaros lygoje, kuri vyks Las Vegase. Tiesa, kiek anksčiau buvo pranešama, kad „Mavericks" neforsuos įvykių ir leis ilgą sezoną Ispanijoje turėjusiam talentui atsipūsti, tad tikimybė jau po kelių dienų išvysti L. Dončičių aikštėje yra itin maža.

19-metis praėjusį sezoną Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 16 taškų, atkovodavo po 4,8 kamuolio, atlikdavo po 4,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 21,5 naudingumo balo.
alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama