Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Originalu: atskleista istorija, kaip M. Jordanas gudriai apgaudinėdavo S. PippenąMichaelas Jordanas ir Scottie Pippenas – legendinės Čikagos „Bulls“ ekipos lyderiai, kurių tarpusavio bendravimas apipintas įvairiomis būtomis ir nebūtomis istorijomis. ESPN atskleidė, kad M. Jordanas savo karjeros NBA metais už aikštės ribų ilgą laiką gudriai „maustė“ savo kolegą.Vieno iš pergalingų „Bulls“ sezono metu abi krepšinio žvaigždės prieš kiekvienas rungtynes tarpusavyje lažindavosi, kuriam pavyks atspėti bulių lenktynių, rodomų „Bulls“ rūbinėje, nugalėtojus.

Ilgainiui šiose lažybose dominuoti pradėjo vienas žmogus – M. Jordanas. Anot ESPN žurnalisto Amino Elhassano, „Bulls“ legenda savo bičiulį gudriai apgaudinėjo.M. Jordanas išsiaiškino, kad rūbinėja rodomos bulių lenktynės nėra tiesioginės. Prieš kiekvieną mačą Michaelas „Bulls“ arenoje išsiaiškindavo, kuria spalva pažymėtam buliui tądien seksis geriausiai.

Turėdamas šią informaciją M. Jordanas ramiu veidu tęsdavo lažybas su S. Pippenu ir nuolatos savo kišenę papildydavo 100 dolerių grynaisiais – tiek abi žvaigždės „statydavo“ už dienos buliaus pergalę.

Paradoksalu, kad S. Pippenas taip ir nesuprato klastos ir toliau lažinosi visą sezoną, nors nugalėtojas beveik visuomet būdavo nulemtas iš anksto. Juo buvo M. Jordanas.alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

alt


Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama