Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

D. Nowitzkiui ir kitas sezonas gali būti ne paskutinisGarsiausias visų laikų Vokietijos krepšininkas ir NBA žvaigždė Dirkas Nowitzki jau buvo asisveikinęs su gerbėjais, tačiau persigalvojo. Kaip jau rašėme, keturiasdešimtmetis veteranas pasirašė naują vienerių metų trukmės kontraktą su Dalaso "Mavericks" klubu, kuriame praleido visą savo karjerą.

Tačiau dabar vokietis teigia, kad nėra tikras, jog šis sezonas bus paskutinis jo karjeroje.

"Priimsiu sprendimą žiūrėdamas į tai, kaip klostysis sezonas, - pranešė 2011 metų NBA čempionas. - Praėjusiame aš žaidžiau beveik visus metus. Buvau sveikas ir galėjau pasirodyti viose rungtynėse, tačiau nutriau anksčiau gulti ant operacinio stalo. Jei ateinantis sezonas klostysis panašiai, tad kodėl gi ir ne? palieku šį klausimą atvirą."13 kartų NBA Visų žvaigždžių rungtynėse dalyvavęs D.Nowitzki praėjusiame sezone per susitikimą vidutiniškai rinkdavo po 12 taškų (40,9 proc. tritaškių), sugriebdavo 5,7 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

Viso 213 cm ūgio puolėjas NBA lygoje sužaidė 1471 rungtynes, per kurias pelnydavo 21,2 taško (38,3 proc. tritaškių), atkovodavo 7,7 kamuolio ir atlikdavo 2,5 rezultatyvaus perdavimo.


Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis