Reklaminis skydelis

Įvertino geriausius NBA aukštaūgius: sąraše – J. Valančiūno ir D. Sabonio pavardėsInterneto portalo „Hoops Hype“ apžvalgininkas Frankas Urbina sudarė sąrašą NBA vidurio puolėjų, kurie artėjančiame sezone bus ne tik patys tvirčiausi savo komandų ramsčiai, bet ir vieni lygos lyderių.

Į geriausiųjų 30-uką pateko ir abu puolėjai iš Lietuvos – Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

Iš D. Sabonio laukiama kasmetinio tobulėjimo

Indianos „Pacers“ puolėjas D. Sabonis reitinge yra 25 pozicijoje.

D. Saboniui priskiriamos tokios geros savybės kaip puikus aikštės matymas ir atakų užbaigimas arčiau krepšio, taip pat vis tobulėjanti gynyba.„Jei Domantas dar papildomai pagerins savo metimą iš tolimesnių distancijų ir galės būti pavojingas prie tritaškio linijos, jo vaidmuo tiek komandoje, tiek pačioje lygoje tik augs“, – rašo apžvalgininkas F. Urbina.

Domantas praėjusiame NBA sezone rinko po 11,6 taško ir sugriebdavo beveik po 8 kamuolius. Taip pat komandos draugams atiduodavo po 2 rezultatyvius perdavimus.J. Valančiūno pozicija – gerokai tvirtesnė

Kitas vidurio puolėjas J. Valančiūnas reitinge atsidūrė 13 vietoje. F. Urbina, kalbėdamas apie uteniškį, iškart pastebi, kad aukštaūgis paskutiniajame sezone ypač žibėjo prie tritaškio linijos, tai tapo nauju jo ginklu ir pavertė krepšininką dar universalesniu.40,5 proc. tolimų metimų – iš tiesų solidus pasiekimas, į kurį dėmesį atkreipė apžvalgininkas.

Nors pastebima, kad kartais Jonui trūksta mobilumo ir greičio, apžvalgoje jis apibūdinamas kaip senosios mokyklos vidurio puolėjas, kuris gaudamas 20 minučių ant parketo jas išnaudoja iš tiesų efektyviai, negana to, yra pagrindinis ginklas po krepšiais „Raptors“ komandoje.

Kaip geriausius NBA vidurio puolėjus būsimajame sezone F. Urbina išskyrė prancūzą Rudy Gobertą, kuris yra trečias reitinge, antroje pozicijoje įsitaisęs Joelis Embiidas, o geriausiu aukštaūgiu kitame sezone turėtų tapti pernai dominavęs „Pelicans“ vidurio puolėjas Anthony Davisas.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis