Reklaminis skydelis

L. Dončičiaus darbu treniruotėse sužavėtas „Mavs“ strategas: abonementų neįsigiję sirgaliai pasigailėsLuka Dončičių NBA naujokų biržoje pakvietusios Dalaso „Mavericks" ekipos strategas Rickas Carlisle'as yra sužavėtas jaunojo slovėno darbo etika.

Nors oficialios klubų treniruočių stovyklos prasidės tik po mažiau nei dviejų savaičių, L. Dončičius jau sportuoja Dalase bei ruošiasi savo debiutui stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje. Treniruotėse jį stebi ir jau dešimtmetį prie „Mavs" vairo stovintis R. Carlisle'as, 2011-aisiais užkėlęs Teksaso ekipą ir ant NBA čempionų sosto.

„Per pastarąsias dienas treniruotėse ilgai stebėjau jo darbą ir esu įsitikinęs, kad sezono abonementų nenusipirkę „Mavericks" sirgaliai dėl to vėliau pasigailės. Apie šį vaikį kol kas galiu pasakyti tik tiek", – kaip visada vaizdžiai kalbėjo 58-erių metų specialistas.Į NBA 19-metis slovėnas persikelia tapęs tikru Europos krepšinio karaliumi. Pernai jis su Slovėnijos rinktine pirmą sykį laimėjo Europos čempionatą bei pateko į geriausių turnyro žaidėjų penketą, o šiemet ne tik buvo išrinktas naudingiausiu Eurolygos žaidėju, bet ir triumfavo finalo ketverte Belgrade.

Vis dėlto už Atlanto L. Dončičius vis dar yra laikomas paslaptimi, kuria tiki ne visi gerbėjai ar net žaidėjai. Manoma, kad ypatingomis fizinėmis savybėmis nepasižymintis slovėnas gali pasimesti tarp geriausių planetos atletų.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis