L. Dončičius ištempė „Mavericks“ ekipą iš užsitęsusio nesėkmių liūno (Visi rezultatai)

Šešis pralaimėjimus iš eilės patyrusios Dalaso „Mavericks“ ekipos nesėkminga serija – baigta. Lukos Dončičiaus vedama Teksaso komanda namie 119:100 susitvarkė su šio sezono nusivylimu Vašingtono „Wizards“ klubu ir pakilo iš NBA Vakarų konferencijos dugno.

Pirmąją pergalę per pustrečios savaitės bei vos trečiąją šiame sezone pasiekusius „Mavs“ į priekį tempė komandos lyderiu tapęs L. Dončičius – jis per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Dalaso ekipa fantastiškai pradėjo susitikimą ir pirmoje mačo dalyje vienu metu pirmavo net 21 tašku, tačiau prieš lemiamą ketvirtąjį ketvirtį JAV sostinės komanda sugebėjo sušvelninti savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 78:87. Vis dėlto „Mavericks“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 20:8, susigrąžino triuškinamą persvarą ir pasiekė pergalę.

Nepaisant to, jog per pirmuosius 10 sezono susitikimų pasiekė vos tris pergales, „Mavs“ tai yra geriausias sezono startas per pastaruosius trejus metus.

Rezultatyviausiu krepšininku tarp visų lygos naujokų išliekantis L. Dončičius kol kas per susitikimą NBA lygoje renka po 19,8 taško, atkovoja po 6,5 kamuolio ir atlieka po 4,4 rezultatyvaus perdavimo. „Mavericks“ po šios pergalės aplenkė Finikso „Suns“ ir Vakarų konferencijoje šiuo metu užima 14-ą vietą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23, Wesley Matthewsas 22 (5/8 trit.), Dennisas Smithas (7 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas (13 atk. kam.) po 19, Dorianas Finney-Smithas 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 24 (10 rez. perd.), Bradley Bealas (1/9 trit.) ir Otto Porteris (5/6 trit.) po 19.