Žvėriškai dėl kamuolių kovojęs D. Sabonis pasiekė karjeros rekordą

Indianos „Pacers“ atstovaujantis Domantas Sabonis šįkart nepasižymėjo rezultatyvumu, tačiau patikimai kovojo dėl kamuolio ir tiksliai skirstė jį komandos draugams.

Lietuvio ekipa 97:89 (25:24, 22:32, 26:16, 24:17) namuose įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus. 28 minutes žaidęs D. Sabobis pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Pastarieji rodikliai, kaip rašo statmuse.com, yra unikalūs nuo 1992 metų – nuo tada joks nuo suolo rungtynėse pakilęs „Pacers“ krepšininkas nėra atkovojęs bent 15 kamuolių ir atlikęs bent 5 rezultatyvius perdavimus.

D. Sabonis šiose rungtynėse taip pat perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

„Pacers“ pergalę pavyko iškovoti nepaisant to, kad didžiąją rungtynių dalį teko verstis be savo lyderio – dėl kelio skausmų Victoras Oladipo ant parketo praleido vos 5 minutes.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22, Darrenas Collisonas ir Aaronas Holiday po 12, Thaddeusas Youngas ir Tyreke’as Evansas po 11, Mylesas Turneris 10 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 9 (16 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Hawks“: Jeremy Linas 16, Kentas Bazemore’as 13, Dewayne’as Dedmonas ir Johnas Collinsas po 12, Trae Youngas 9.