Reklaminis skydelis

Tarp NBA prapuolusių žvaigždžių – du lietuviaiDu lietuviai – Šarūnas Jasikevičius ir Arvydas Macijauskas – įtraukti į Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prapuolusių kitų žemynų žvaigždžių sąrašą.Š. Jasikevičius už Atlanto sužaidė 138 rungtynes, per kurias rinko 6,8 taško ir atakavo 39,7 procento taiklumu.

„Prieš nesėkmingą bandymą įsitvirtinti antruoju „Golden State Warriors“ bei Indianos „Pacers“ įžaidėju, Š. Jasikevičius surengė puikių pasirodymų prieš Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinę ir dominavo Eurolygoje. Tačiau Š. Jasikevičius gali turėti dar vieną šansą suspindėti NBA… Kaip treneris“, – rašė sąrašą sudaręs „Hoopshype.com“.A. Macijauskas NBA sužaidė 19 rungtynių, per kurias pelnė 2,3 taško, o iš toli atakavo 25 procentų taiklumu.

„Ankstyvos Byrono Scotto kadencijos „Hornets“ metu pateko į šio trenerio šuns būdą ir niekada jos nepaliko. A. Macijauskas – vienas įspūdingiausių 21-ojo amžiaus pradžios Europos taškų rinkėjų. Po sezono NBA šio krepšininko karjerą nuo bėgių nuvertė traumos“, – apie lietuvį pasakojo Alberto De Roa.

Jis į minėtą sąrašą iš viso įtraukė 17 žaidėjų. Šiame būryje, be Š. Jasikevičiaus bei A. Macijausko, atsidūrė tokios žvaigždės, kaip Saša Džordževičius, Ibrahim Kutluay, Igoris Rakočevičius, Vassilis Spanoulis, Mirsadas Turkcanas, Janas Vesely ir kiti.

Visas sąrašas:

Šarūnas Jasikevičius;
Sasha Djordjevičius;
Žarko Paspaljis;
Fernando Martinas;
Antoine'as Rigadeau;
Ibrahimas Kutluay'us;
Mirsadas Turkčanas;
Arvydas Macijauskas;
Viktoras Khryapa;
Vassilis Spanoulis;
Nando De Colo;
Janas Vesely;
Yi Jianlianas;
Stojko Vrankovičius;
Jose Ortizas;
Andrew Gaze;
Igoris Rakočevičius.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis