Iš Slovėnijos į Dalasą atsibeldę aistruoliai nepasigailėjo – L. Dončičius vėl žaidė magiškai (FOTO) (VIDEO)

Luka Dončičius sužaidė dar vienas magiškas rungtynes NBA lygoje. Fantastišką naujoko sezoną žaidžiantis slovėnas per ketvirtąjį kėlinį vienas pats pranoko visą Portlando „Trail Blazers“ ekipą ir atvedė Dalaso „Mavericks“ į dramatišką pergalę 102:101.

„Mavs“ iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 9 minutėms dar atsiliko 81:96, tačiau tuomet uždarė visus kelius link savo krepšio ir surengė įspūdingą spurtą 21:3 bei likus pusantros minutės po L. Dončičiaus dviejų taškų su pražanga išsiveržė į priekį 102:99.

Nors per likusį laiką Dalaso krepšininkai nebepasižymėjo, netikslūs buvo ir „Blazers“ lyderio Damiano Lillardo bandymai, o iki minimumo skirtumą sumažinę svečiai išsigelbėti nebesugebėjo.

Įspūdingai paskutiniajame ketvirtyje rungtyniavęs Luka iš viso per ketvirtąjį kėlinį surinko 13 taškų – keturiais daugiau už visą Portlando komandą. Susitikimą jis baigė pelnydamas 5 paskutinius „Mavs“ taškus.

Iš viso 37 su puse minutės ant parketo praleidęs L. Dončičius pasižymėjo pelnydamas 28 taškus (5/10 dvit., 4/10 trit., 6/8 baud.), atkovodamas 9 kamuolius ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad Dalase vykusiose rungtynėse komandos lyderį palaikė ir apie 100 iš Slovėnijos specialiai dėl šių rungtynių atvykusių aistruolių.

26-ąją pergalę šiame sezone iškovoję „Mavericks“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi 11-ti – iki atkrintamąsias varžybas garantuojančios aštuntosios pozicijos jiems trūksta penkių laimėjimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Dwightas Powellas 13 (8 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (6/11 trit.), Jusufas Nurkičius 18 (10 atk. kam.), CJ McCollumas 14.