Paieška


Apsilankyk!Reklama

Neįtikėtina: dešimt NBA žaidėjų per metus kartu uždirba pusę milijardo doleriųKaralius Jamesas ir toliau neužleidžia geriausiai apmokamo NBA krepšininko sosto. Prestižinis žurnalas „Forbes“ paskelbė daugiausia uždirbančių NBA žaidėjų sąrašą, kurio viršūnėje LeBronas Jamesas yra jau penkerius metus iš eilės.

Pasak „Forbes“, L.Jameso pajamos – apie 79 milijonai eurų. Daugiausia pinigų 34 metų 203 cm ūgio „Los Angeles Lakers“ žvaigždė uždirba iš reklamos sandorių – apie 47 milijonus eurų.

L.Jamesas dirba su tokiais pasaulyje gerai žinomais prekės ženklais, kaip „Nike“, „Coca-Cola“, „Beats By Dre“, „2K Sports“.

Antrasis pagal pajamas NBA krepšininkas – „Golden State Warriors“ lyderis Stephenas Curry. 30 metų 191 cm ūgio NBA čempionas per metus uždirba 70 milijonų eurų.

Trečiojoje vietoje – S.Curry komandos draugas Kevinas Durantas (57 mln.).Dešimt geriausiai apmokamų NBA krepšininkų per 2019 metus iš atlygio, reklamos, žiniasklaidos sutarčių ir akcijų uždirbs 477 milijonus JAV dolerių. Prieš penkerius metus ši suma buvo 159 milijonais mažesnė.

Į „Forbes“ paviešintą dešimtuką patenka Russellas Westbrookas iš „Oklahoma City Thunder“ (47 mln. eurų), „Houston Rockets“ žvaigždė Jamesas Hardenas (41), jo bendražygis Chrisas Paulas (39), graikas Giannis Antetokounmpo iš „Milwaukee Bucks“ (38), Damianas Lillardas iš „Portland Trail Blazers“ (36), „Detroit Pistons“ vedlys Blake'as Griffinas (34) ir liepą su „Oklahoma City Thunder“ ketverių metų sutartį pasirašęs Paulas George'as (33).
lrytas.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama