Vakarėlis Indianoje: siautėjęs kroatas, solidus D. Sabonis ir pažeminti Vakarų konferencijos lyderiai (VIDEO)

Iš sunkaus išvykų maratono vakarinėje Jungtinių Valstijų dalyje sugrįžę Indianos „Pacers“ krepšininkai savo sirgaliams padovanojo tikrą šventę.

Beveik visų rungtynių metu pirmavusi Indianapolio ekipa net 124:88 sutaršė pirmąją vietą Vakarų konferencijoje užimančius Denverio „Nuggets“ ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

„Pacers“ šiame susitikime atsiliko vos 50 sekundžių. Vis tik dar pirmajame kėlinyje perėmę iniciatyvą, antrajame jie jau džiaugėsi 17, o trečiajame – 25 taškų pranašumu.

Paskutinė rungtynių atkarpa tapo tik formalumu, o žaidimu tiesiog mėgavęsi Indianos krepšininkai vienu metu prieš „Nuggets“ pirmavo nepadoriu skirtumu – 121:80. Svečiams kiek sušvelninti skirtumą pavyko tik dėka sėkmingiau sužaistų paskutinių mačo minučių.

Prie įspūdingos „Pacers“ pergalės solidžiai prisidėjo ir Domantas Sabonis. Beveik 23 minutes rungtyniavęs lietuvis pelnė 15 taškų (7/13 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo ir keturis – prasižengė.

D. Sabonis ketvirtajame kėlinyje užfiksavo ir įspūdingą epizodą, efektingai sugrūdęs kamuolį per aukštai iškeltas Masono Plumlee rankas.

Tiesa, tai buvo savotiškas revanšas varžovui, mat pirmoje rungtynių pusėje „Nuggets“ vidurio puolėjas ne mažiau įspūdingai „užgesino“ lietuvio bandymą įkrauti kamuolį į krepšį.

„Pacers“ komandoje fantastiškas rungtynes sužaidė Bojanas Bogdanovičius. Kroatas vien per pirmąją rungtynių pusę pelnė 26 taškus, taip pagerindamas karjeros rekordą, o iš viso surinko 35 taškus (8/10 dvit., 5/6 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius. Visa tai jis spėjo užfiksuoti ant parketo praleidęs vos 26 minutes.

45-ąją pergalę per 74-ąsias rungtynes iškovoję „Pacers“ ir toliau laikosi įsikibę ketvirtosios vietos Rytų konferencijoje – ji Indianos ekipai garantuotų namų aikštės pranašumą pirmoje atkrintamųjų serijoje. Juos besivejantys Bostono „Celtics“ atsilieka dviem laimėjimais.

Savo ruožtu skaudžiausią sezono nesėkmę patyrę „Nuggets“ ir toliau išlieka pirmi Vakaruose, tačiau juos po nesėkmės pavijo „Golden State Warriors“ – abi komandos turi po 49 pergales ir 23 pralaimėjimus.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 35 (13/16 metimai), Mylesas Turneris 17 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 15 (13 atk. kam.), Tyreke'as Evansas ir Aaronas Holiday po 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Willas Bartonas 15, Monte Morrisas 12, Gary Harrisas 11.