E. Kanteris negali atsidžiaugti perėjimu į „Blazers“: visai neseniai žaidžiau blogiausioje komandoje (VIDEO)

Portlando "Trail Blazers" krepšininkai NBA atkrintamosiose rungtynėse startavo 104:99 įveikdami Oklahomos "Thunder" ekipą, o Enesas Kanteris prie pergalės prisidėjo pelnydamas 20 taškų (8/14 dvit.), atkovodamas 18 kamuolių ir blokuodamas 2 metimus.

Turkas pradžioje išsiskyrė su Niujorko "Knicks" komanda, kurioje rungtynes pradėdavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o kartais net visai negaudavo žaisti. Po kelių dienų buvo paskelbta apie jo kontrakto su "Trail Blazers" klubu pasirašymą.

"Visai neseniai buvau blogiausioje lygos komandoje ir net neišbėgdavau į aikštelę, nes jie mane, kad tam esu per senas, - guodėsi E.Kanteris. - Mane labai slėgi ši situacija, visa drama, juk aš tenorėjau žaisti ir laimėti.

Prieš porą dienų pažiūrėjau į veidrodį ir pasakiau: "Man pasisekė, kad tapau puikios organizacijos dalimi, turiu nepakartojamus komandos draugus, kurie manimi tiki".

Vilkėdamas "Blazers" marškinėlius, 26 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas reguliariajame sezone sužaidė 23 rungtynes (8 pradėjo starto penkete), per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 22 minutes, rinkdavo 13,1 taško (57,5 proc. dvitaškių, 73,5 proc. baudų), sugriebdavo 8,6 kamuolio ir atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Tiesa, 'Knicks" gretose jo statistiniai rodikliai buvo kiek geresni - vidutiniškai po 14 pelnytų taškų (53,5 proc. dvitaškių, 81,4 proc. baudų), 10,5 atkovoto kamuolio ir 1,9 rezultatyvaus perdavimo per 26 minutes.