Reklaminis skydelis

Tėvams teks pasirinkti: NBA Vakarų konferencijos finale – brolių Curry akistataCurry šeimoje – neeilinė šventė. Jau artėjančią naktį abi Dello ir Sonyos atžalos – Stephenas ir Sethas – žais pirmąsias rungtynes NBA Vakarų konferencijos finale.„Golden State Warriors“ atstovaujantis Stephenas į šį etapą pateko jau penktą sezoną iš eilės, tačiau pirmą kartą kitoje barikadų pusėje bus ir kitas Curry – Portlando „Trail Blazers“ atstovaujantis Sethas.

Tai – pirmas kartas, kai du broliai vienas prieš kitą rungtyniaus viename iš NBA konferencijų finalų arba didžiajame finale.

„Mūsų abiejų svajonė tapo realybe, – po „Blazers“ pergalės septintosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse prieš Denverio „Nuggets“ kalbėjo Sethas. – Mūsų šeimai bus labai smagu būti kartu arenoje. Labai laukiu rungtynių.“

Abu sūnus vienose rungtynėse matysiantys Dellas ir Sonya pagaliau išvengs begalinių kelionių – iki šiol jie stengėsi pamatyti visas abiejų sūnų rungtynes gyvai, o dėl to turėjo marširuoti per visą vakarinę JAV dalį – nuo Denverio ir Hjustono, iki Oklando ir Portlando.

Tiesa, šįsyk jie susidurs su dilema, mat palaikyti teks abi žaidžiančias komandas. Tad Curry tėvai jau susitarė, jog vienas iš jų bus „Warriors“, o kitas – „Blazers“ pusėje.

„Tai sumažins mūsų kelionių skaičių. Pastaruoju metu nemažai keliavome – buvo smagu, bet tai labai mus išvargino“, – tikino pats praeityje NBA rungtyniavęs ir snaiperiškomis savybėmis pasižymėjęs Dellas Curry, kurio žmona pridūrė, jog prieš kiekvienas rungtynes teks mesti monetą ir taip spręsti, kuris palaikys kurį.

Tiesa, nepaisant to, kaip besusiklostytų konferencijos finalas, Stepheno ir Setho mama tikina, jog bus laiminga bet kokiu atveju.

„Bus labai smagu, – ESPN kalbėjo Sonya. – Matydama, kaip mūsų sūnūs kovoja tokiame aukštame lygyje, būsiu labai laiminga. Niekada neįsivaizdavau, kad taip gali nutikti. Vienas iš jų po serijos keliaus namo, bet mes bet kokiu atveju vyksime kovoti dėl NBA titulo.“

Stephenas šio sezono atkrintamosiose renka po 24,3 taško ir atlieka po 5,1 rezultatyvaus perdavimo, savo ruožtu pirmą kartą lemiamose sezono kovose žaidžiantis Sethas pasižymi 5,4 taško vidurkiu. Jo atstovaujami „Blazers“ Vakarų konferencijos finale žais pirmąsyk nuo 2000-ųjų, kai šios ekipos aprangą dar vilkėjo Arvydas Sabonis.

Serija iki keturių pergalių tarp „Warriors“ ir „Trail Blazers“ bus pradėta naktį iš antradienio į trečiadienį, 4 val. ryto Lietuvos laiku. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Oklande.Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis