Reklaminis skydelis

Nežiūrint į ištrauktą 1-ąjį „Pelicans“ šaukimą, lyderis A. Davisas nori palikti klubą"Pelicans" komandos lyderiis Anthony Davisas vis tiek nori palikti ekipą nežiūrint į tai, kad Naujojo Orleano klubas naujokų biržos loterijoje ištraukė pirmąjį šaukimą.A.Davisas oficialiai paprašė keitimo sausio mėnesį ir informavo "pelikanų" vadovybę, kad kontrakto nepratęs. Sutartis numatyta iki 2019-2020 metų sezono pabaigos, tačiau jame yra žaidėjo opcija.

Kaip jau rašėme, "Pelicans" birželio 20 dieną Brukline vyksiančioje NBA naujokų biržoje ištraukė pirmąjį numerį turėdami vos 6 procentų galimybę. Neabejojama, kad bus pasirinktas antruoju LeBronu vadinamas Zionas Williamsonas.Į Naująjį Orleaną A.Davisas atvyko 2012 metais, kai naujokų biržoje taip pat buvo pasirinktas pirmuoju šaukimu.

Praėjusiame sezone 26 metų 206 cm ūgio vidurio puolėjas dėl traumų sužaidė tik 56 rungtynes, per kurias vidutiniškai rinkdavo 25,9 taško, atkovodavo po 12 bei perimdavo 1,6 kamuolio, atlikdavo 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir blokuodavo 2,4 metimo.

Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis