Reklaminis skydelis

M. Johnsonas įvardijo priežastis, dėl kurių jis paliko „Lakers“ prezidento postąNetikėtai Los Andželo "Lakers" komandos prezidento postą palikęs Magicas Johnsonas užminė daug mįslių, į kurias krepšinio legenda nutarė atsakyti dabar.Pirmiausia penkiskart NBA čempionas prisiminė tai, kad jam buvo prieštaraujama norint atleisti vyriausiąjį trenerį Luke'ą Waltoną, o klubo savininkė Jeanie Buss klausėsi viceprezidento Timo Harriso patarimų.

"Paskutiniu kantrybės lašu tapo tai, kad man neleido atleisti Waltono. Parodžiau Jeanie, kuo Luke'as buvo geras, kuo ne. Pasakiau, kad mums reikia pasamdytiu geresnį trenerį, - atviravo M.Johnsonas. - Pirmiausia ji sutiko apie tai pagalvoti. Kitą dieną išgirdau: "Gali jį atleisti". Tačiau dar kitą dieną ji pareiškė, kad situaciją dar reikia apsvarstyti.

Taip mes vis nerasdavome galutinio sprendimo, o vėliau ji atsivedė į susitikimą Harrisą, dar kelis žmones. Timas norėjo pasilikti Waltoną, nes jie yra draugai. Pasakiau, kad anksčiau atsiskaitydavau tik Jeanie. O dabar įsikiša Timas. Atėjo laikas pasitraukti.Vyko dalykai, kurie buvo aptariami man už nugaros. Nebeturėjau ankstesnių galių priimant sprendimus. Pasakiau, kad jei darbas man neteikia malonumo, o aš neturiu sprendimų priėmimo galios, tai išeinu."

Kita savo išėjimo priežastimi M.Johnsonas įvardijo generalinio vadybinko Robo Pelinkos išdavystę.

"Mane pradėjo pasiekti tokios kalbos kaip "Magicas nepakankamai daug dirba", "Magicas nepasirodo ofise". Vėliau sužinojau, kad šių kalbų šaltinis yra Robas. Robas Pelinka. Man nepatiko, kad tokie dalykai vyksta man už nugaros", - prisiminė 59-erių specialistas.Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis