Reklaminis skydelis

„McDonald's“ klaida: „Raptors“ gerbėjams teko išdalinti bulvyčių už 5,8 mln. doleriųKompanija "McDonald's" prieš šį NBA lygos sezoną sudarė su Toronto "Raptors" klubu sutartį, pagal kurią įsipareigojo dalinti komandos gerbėjas Otarijo provincijoje nemokamų bulvyčių porcijas po kiekvieno komandos mačo, kuriame ji pataikys 12 ar daugiau tolimų metimų.Šiuo metu, įskaitant reguliarųjį sezoną ir atkrintamąsias varžybas, tai kompanijai jau kainavo 5,8 mln. dolerių.

Otarijo provincija, kurios centras yra Torontas, - didžiausia Kanadoje, joje yra maždaug 14 su puse milijono gyventojų.

Jau po pirmųjų sezono rungtynių, kuriame "Raptors" įmetė 13 tritaškių, "McDonald's" gavo rekordinį 80 tūkst. bulvyčių porcijų užsakymą.

Tokio "apsiskaičiavimo" priežastis paprasta: sutartis buvo sudaryta 18 dienų iki grandiozinių mainų, kurių metu į San Antonijaus "Spurs" išvyko reatai iš toli atakuojantis "Raptors" lyderis DeMaras DeRozanas, o atvyko snaiperio sugebėjimais pasižymintis Kawhi Leonardas.2017-2018 metų sezone D.DeRozanas reguliariajame sezone per mačą pataikydavo po 1,1 tritaškio, atkrintamosiose varžybose nerealizavo nė vieno, o K.Leonardas šiame sezone įmesdavo po 1,9, atkrintamosiose - po 2,4.

Be to, pernai "Raptors" atkrintamosiose varžybose sužaidė 10 rungtynių, šiemet - jau 22.


Eurobasket.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama