„Warriors“ ketina siūlyti K. Durantui ir K. Thompsonui maksimalias sutartisNacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigėsi įspūdinga finalo serija – Toronto „Raptors“ 4:2 palaužė traumų nukankintą Oklando „Golden State Warriors“ ir pirmą kartą istorijoje tapo lygos čempionais.Po nesėkmingai pasibaigusio sezono, „Warriors“ pareiškė, kad taip lengvai savo dinastijos užleisti neketina.

Žinomas JAV sporto žiniasklaidos giganto ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas pranešė, jog „Warriors“ vadovai ketina traumuotiems Kevinui Durantui ir Klay Thompsonui siūlyti naujas maksimalios vertės penkerių metų trukmės sutartis.

Verta paminėti, kad jei „Warriors“ pasirašys maksimalios vertės kontraktus tiek su K. Durantu, tiek su K. Thompsonu, klubas gerokai viršys algų kepurę bei turės mokėti itin didelį prabangos mokestį.

Tiesa, žurnalistas taip pat užsiminė, jog naujoji „Chase“ arena generuos pakankamai pajamų, kad galėtų padengti šias išlaidas.Primename, jog K. Durantą traumų virusas užpuolė dar atkrintamųjų viduryje, o kai į aikšę grįžo penktosiose NBA finalo serijos rungtynėse, patyrė Achilo traumą – nusitraukė sausgyslę.

Spėjama, kad K. Durantas turėtų praleisti visą ateinantį sezoną.

Tuo tarpu K. Thompsonas traumą patyrė šeštosiose finalo serijos rungtynėse, kuomet trečiojo kėlinio metu sukniubo ir susigriebė už kairės kojos kelio. Vėliau paaiškėjo, jog krepšininkui plyšo kryžminiai kelio raiščiai.

Prognozuojama, kad snaiperis negalės rungtyniauti iki vasario-kovo mėnesio.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama