Su J. Hardenu nesutariantis Ch. Paulas paprašė „Rockets“ iškeitimoDevyniskart NBA visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Chrisas Paulas paprašė Hjustono "Rockets" klubo, kurio atakoms jis vadovavo nuo 2017 metų, būti iškeistas.Po "raketų" nesėkmės Vkarų konferencijos pusfinalyje buvo aišku, kad Ch.Paulo ir kitos komandos žvaigždės Jameso Hardeno santykiai dar labiau pašlijo. Pranešama, kad šiuo metu "jų jau nebeįmanoma išgelbėti".

Ch.Paulas susitiko u klubo vadovybe ir paprašė iškeisti jį į kitą komandą. J.Hardenas po nesėkmingo sezono pabaigos buvo iškėlęs klausimą "jis arba aš".

Pažymima, kad sezono eigoje šie krepšininkai du mėnesius nesikalbėjo, kas kėlė įtampą kolektyve.Reguliariajame sezone Ch.Paulas per rungtynes vidutiniškai rinko 15,6 taško (35,8 proc. trit.), atkovojo 4,6 bei perėmė po 2 kamuolius ir atliko 8,2 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamosiose varžybose 34 metų 183 cm ūgio įžaidėjas per mačą pelnė po 17 taškų (27 proc. trit.), atkovojo 6,4 bei perėmė 2,2 kamuolio ir atliko 5,5 rezultatyvaus perdavimo.Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama