„Pacers“ žvaigždė apie D. Sabonį: „Jis tapo kur kas geresniu žaidėju“Indianos „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo pasidalijo mintimis apie artėjantį komandos sezoną. Atletas tiki, kad komanda kitą sezoną žengs žingsnį į priekį dėl tobulėjančių Domanto Sabonio ir Mylesio Turnerio.„Mūsų komanda gali būti labai ypatinga. Tai priklauso nuo mūsų. Domantas taip stipriai patobulėjo, o Mylesas buvo apiplėštas dėl to, jog nebuvo įtrauktas į geriausiai besiginančių lygos krepšininkų simbolinius penketukus. Negaliu suvokti kaip visoje lygoje pagal blokus pirmavęs krepšininkas gali į juos nepatekti“, - kalbėjo V. Oladipo.

Pats V. Oladipo dėl kelio traumos nežaidžia nuo sausio mėnesio ir kalbėdamas apie savo paties reabilitaciją, gynėjas neprognozavo sugrįžimo datos, tačiau tikino, kad progresas – matomas.

„Dabar sveriu tiek, kiek ir varžybiniame režime – apie 92 kilogramus. Kol kas tik nededu į krepšį. Manau, tai paskutinis žingsnis, po kurio gali teigti, kad esi pasiruošęs“, – atskleidė krepšininkas.Praėjusiame sezone lietuvis rinko po 14,1 taško, 9,3 atkovoto kamuolio ir 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

D. Sabonis „Pacers“ klube kildavo nuo suolo, tačiau buvo geriausias komandos kovotojas dėl kamuolių.

Praėjusiame sezone 48 pergales ir 34 pralaimėjimus surinkę „Pacers" savo pasirodymą atkrintamosiose varžybose baigė jau pirmajame etape, kuriame rezultatu 0-4 nusileido Bostono „Celtics" krepšininkams.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama