Reklaminis skydelis

Shaqas nustojo „trolinti“ D. Howardą: linkiu jam paties geriausio (VIDEO)Krepšinio Šlovės muziejaus narys Shaquille'as O'Nealas nustojo šaipytis iš į Los Andželo "Lakers" klubą grįžusio Dwighto Howardo ir davė jam motyvuojantį patarimą."Linkiu Howardui paties geriausio. Dabar jis turisutelkti visas jėgas. Viską, ką turi, visus resursus, - pareiškė keturiskart NBA čempionas. - Žinau, kad jis didelis vaikinas, jis sunkiai dirbo, jis nori laimėti čempionatą ir gali tai padaryti.

Kai žaidžiau "Heat", man buvo 34-eri, kaip ir Dwightui. Mano karjera artėjo prie pabaigos. Žmonės manė, kad išeikvojau visas jėgas iki to momento, kai palikau Los Andželą, tačiau aš pažvelgiau kur kas giliau. Tuomet pasakiau: "Tu tai gali". Jei jis padarys viską, ką privalo - susitelks, nustos juokauti ir kvailioti - tuomet pažvelgs giliau ir iš tiesų užsigeis to, kas jam duos šansų pergalei."

Priminsime, kad Sh.O'Nealas kritiškai atsiliepia apie D.Howardą jau daugelį metų. Legendiniam vidurio puolėjui nepatiko, kad krepšininkas pradėjo naudoti jo  pravardę "Supermenas".

Prieš kelias dienas TMZ korespondento paklaustas, kaip jis reaguoja į D.Howardo sugrįžimą į "Lakers", Shaqas rėžė: "Kas? Nežinau tokio".

Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama