Z. Williamsonas surengė monstrišką pasirodymą, K. Porzingis sėkmingai sugrįžo po 20 mėnesių pertraukos (VIDEO)

Pirmasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas surengė įspūdingą pasirodymą ikisezoninėse rungtynėse Čikagoje.

Amerikietis praktiškai neprametė nė vieno metimo ir surinko net 29 taškus, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa po fantastiško pasirodymo ketvirtajame kėlinyje nugalėjo „Bulls“ 127:125.

Z. Williamsonas šiame mače pataikė net 12 dvitaškių iš 13, pridėjo 5 baudų metimus iš 8, be pelnytų taškų, dar atkovojo 4 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“ šiose rungtynėse po trijų kėlinių atsiliko net 86:107, bet sugebėjo lemiamą ketvirtį laimėti 41:18 ir iškovoti dramatišką pergalę, kurią baudų metimais likus beveik minutei išplėšė naujokas Nickeilas Alexanderis-Walkeris.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 28 (6/9 dvit., 4/7 trit.), Otto Porteris 16 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Coby White‘as 13 (6/15 metimų), Lauri Markkanenas 12, Thaddeusas Youngas ir Tomašas Satoransky (8 rez. perd.) po 11, Denzelis Valentine‘as 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29 (12/13 dvit.), Jahlilas Okaforas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (7 rez. perd.) po 13, Frankas Jacksonas 12 (4/4 trit.), Joshas Hartas 11.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė Dalaso „Mavericks“ ekipa, išvykoje 117:124 nusileidusi Detroito „Pistons“.

Visgi ne rezultatas šiose rungtynėse Teksaso klubui buvo svarbiausia. Su „Mavs“ apranga Detroite pagaliau debiutavo Kristapas Porzingis, baigęs daugiau nei 20 mėnesių trukusią reabilitaciją po kryžminių kelio raiščių operacijos.

Latvis ant parketo praleido 19 minučių, per kurias spėjo išmesti net 18 metimų „iš žaidimo“, taip surinkdamas 18 taškų (5/11 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.). K. Porzingis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už Latvijos krepšinio žvaigždę „Mavericks“ komandoje pasirodė tik Luka Dončičius, kuris per 28 minutes pasižymėjo 21 tašku (5/10 dvit., 2/8 trit., 5/10 baud.), 8 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 17, Andre Drummondas (9 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas po 13, Markieffas Morrisas 12, Reggie Jacksonas 11 (3/10 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (5/10 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam.), Kristaps Porzingis 18 (5/11 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam.), Timas Hardaway 17, Jalenas Brunsonas 11.