Nesustabdomas Z. Williamsonas surinko dvigubą dublį ir nukalė „Pelicans“ pergalę (Kiti rezultatai)

Dar vieną pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkai, vedami naujojo savo lyderio Ziono Williamsono 123:114 nugalėję San Antonijaus „Spurs“ ekipą.

Tai buvo jau ketvirtoji „Pelicans“ pergalė pasirengimo etape iš tiek pat galimų.

Po pirmosios mačo dalies 56:66 atsilikę „Pelicans“ galingai sužaidė trečiajame kėlinuke (35:16)  ir sugebėjo išlaikyti persvarą iki susitikimo pabaigos.

Z. Williamsonas skrajojo prie varžovų krepšio ir ne kartą krovė iš viršaus.

Z. Williamsonas žaidė 31 minutę, per kurias pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Jis pataikė aštuonis metimus iš 11.

„Spurs“: Brynas Forbesas 18, DeMaras DeRozanas 16, DeMare Carrollas 13, Marco Belinelli 11, Patty Millsas 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 22 (10 atk. kam.), Jrue Holiday 16, Nicolo Melli 14, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13, Lonzo Ballas ir Frankas Jacksonas po 12, Brandonas Ingramas 10.